Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego moje samopoczucie jest takie złe?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 15 lat i od dłuższego czasu moje samopoczucie jest bardzo złe. Łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, jestem agresywna. Moi rodzice są w trakcie rozwodu, przez co przybyło mi trochę stresu. Wspomnę także o problemach ze snem, huśtawką nastrojów oraz incydentach autoagresywnych z którymi mam styczność od ok.2 lat. Miewam myśli samobójcze. Czy dzieje się ze mną coś, co powinno mnie zaniepokoić? Czy konieczna jest wizyta u lekarza?

Odnośnik do komentarza

Przeżywasz trudny etap w swoim życiu ,dojrzewanie , rozwód rodziców . Ktoś powinien Ci pomóc przez to przejść. Najlepszy byłby kontakt z psychologiem , ale musisz mieć skierowanie. Możesz iść do psychiatry , który też udzieli pomocy , albo da Ci skierowanie do psychologa. Czy dzieje się z Tobą coś , co powinno Cię zaniepokoić? W pewnym stopniu tak, ale to nie jest koniec świata. Piszesz o aktach autoagresji , a to jest powód do wizyty u psychiatry. Nie musisz sama się z tym męczyć. Wystarczy , że poprosisz o pomoc. Czy mama wie o Twoich problemach? Czasem jest trudno zwierzyć się innym . Jeżeli masz możliwość , to idż sama do lekarza, albo ktoś musi z Tobą iść.

Odnośnik do komentarza
Gość posłuchaj99999

Może znaleźć miejsce gdzie można te agresje w dobry sposób wyładować ?
Może kup sobie worek bokserski ?
Może iść nad wodę i szukać tam relaksu i odizolowania od tej sytuacji ?
Może też popracować troszkę z oddechem w tych najgorszych sytuacjach .
Może też muzyka która wprowadza nas na lepsze fale dla umysłu ?
I troszkę więcej uśmiechu i
dystansu mimo wszystko życie i to co my myślimy to iluzja .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...