Skocz do zawartości
Forum

Złe sampoczucie mroczki bole głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata od 3 miesięcy skarże się na zawroty głowy światłowstret problemy z równowagą oraz szum uszne leżałem na oddziale neurologi gdzie zrobiono mi rezonans eeg tomografie wymaz morfologie ust szyii rtg szyii i nic nie wskazuje na jakąkolwiek moją chorobę przetransporotwano mnie na oddział laryngologiczny gdzie miałem próby błędnika i badania audiologiczne i nic nie pokazuja na jakąś moją chorobe..Hosptalizowałem sie prawie po 2 tyg i czuje sie tak samo beznadziejnie w środu czy to moga byc objawy nerwicy? Dodam ze w moim zyciu sporo sie dzialo śmiec mamy,problemy z ojcem,i dodatkowo mój ojciec ma nerwice..Dziękuje z gory za jakąkolwiek rade

Odnośnik do komentarza

Czy normalnie się odżywiasz? Czy jesz wystarczająco?
Ja kiedyś miałam podobne problemy, mała kanapka na śniadanie, obiad to barszczyk z pasztecikiem lub zestaw warzyw /mieścił się na ta talerzyku deserowym/. Kolacji nie jadłam i nie czułam głodu.
Miałam zawroty głowy , szłam "wężykiem" od ściany do krawężnika...jak pijana.
Badali błędnik, robili prześwietlenia głowy, i nic...
Poem zachorowałam, /zwykłe przeziębienie, może jakaś grypka../ mama robiła obiadki, jadłam...i wszystko minęło.
Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest prawidłowe odżywianie.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra277

Za bardzo wierzysz w lekarzy, oni szukają zapewne poważnych przyczyn, a przyczyna może być błaha i jak już to unna-1 napisała, związane to może być z żywieniem, poprostu z czynnościami i nawykami życia codziennego. To może być chociażby od nadużywania gum do żucia, czy pryskanych chemikaliami owocami, ale może to też być od złego powietrza czy farby użytej do produkcji odzieży albo proszku do prania, a może od szkodliwych substancji jak plastyk itp. Przemyśl życie codzienne i myśl, rusz głową sam od czego to jest, bo Ty znasz siebie lepiej niż lekarz.

Odnośnik do komentarza

dziękuję za słowa otuchy oraz wsparcia też sądze że może to być nerwica lękowa ale wszystko zaczęło się gdy żle się poczułem na siłowni..Przespałem sie i obudziłem z takimi problemami..Nic mnie nie boli w środku wszystko mam idealne morfologia świetna..Gdy pisze o swoich objawach na internecie to zaraz boje sie najgorszego i zwieksza mi sie bicie serca i zawsze wydaje mi sie ze zaraz zemdleje..Byłem u psychologa i stwierdza właśnie nerwice lękową..No cóż musze iść do psychiatry chba jednak bo psycholog za duzo mi nie powiedział..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...