Skocz do zawartości
Forum

Zanikam ...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak się porównuję do innych to zawsze wychodzi kupa. Trzeba się akceptować i kochać bezwarunkowo, nawet największy człowiek sukcesu albo piękna kobieta może jutro wpaść pod samochód i wszystko stracić (a kobieta urodę) i co ma zacząć siebie nienawidzić? Poza tym ostatecznie każdy straci wszystko z momentem śmierci, a wielu wcześniej, bo starość, choroby.

Odnośnik do komentarza

"Ja ogólnie nie jestem jakaś tragiczna , wyglądam dość dobrze , mam ładna twarz, figurę niezła , charakter nienajgorszy.... Ale jednak ciągle mam jakieś schizy na swój temat..."
I kto to może zmienić? Tylko ty, nikt inny.
Naucz się myśleć o sobie, pozytywnie.
Przecież to tylko twoje myśli, które cię dołują.
Możesz je zmienić, jeśli tyko chcesz.
Możesz nauczyć się akceptować siebie, a porady znajdziesz w internecie.
Chcesz być ciągle przegrana? Możesz, ale pamiętaj, że na własne życzenie.
Możesz też funkcjonować normalnie- o ile tego chcesz.
Twoje życie zależy od ciebie. Możesz żyć i cieszyć się życiem i być szczęśliwa.
O ile tego chcesz.
Twoje życie, to twoje wybory.
Ty za swoje życie odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza

" Ale jednak ciągle mam jakieś schizy na swój temat.."

A tak wogóle to czy Ty nie zabardzo wglębiasz się w siebie?Może Ty nie zanikasz, tylko nadmiernie wnikasz w siebie?
Masz męża, którego kochasz i ktory kocha Ciebie, masz malą córeczkę a Ty ciągle rozważasz jaka jesteś czy z urody, figury czy z charakteru. Człowiek co prawda rozwija się poprzez całe swoje życie, dojrzewa, więcej rozumie, może pracowac nad sobą. Niemniej w Twoim wieku można byłoby już zrozumieć i uwierzyć,że "Ja ogólnie nie jestem jakaś tragiczna , wyglądam dość dobrze , mam ładna twarz, figurę niezła , charakter nienajgorszy.."

Jesteś mamą i czas choć trochę okrzepnąc w swoich rozmyślaniach na swój temat. Urodzilaś coreńkę i jesteś już od teraz odpowiedzialna przez wiele lat za tę malą istotkę. A ta istotka potrzebuje stabilnej , silnej mamy, bo ona mimowolnie będzie od Ciebie kupowała Twój ogląd świata. To choćby dla niej masz obowiązek uporać się ze sobą.

Dziewczyny tu podpowiadają, że potrzebna Ci pomoc mądrego terapeuty. Obejrzyj się za nią, jak nie ze względu na siebie to ze względu na swoje dziecko.
Chcesz aby Twoje dziecko było tak samo chwiejne emocjonalnie jak Ty? Weż się za siebie ze względu na Twoje dziecko.Wiesz, że to praca dluga i nie ma co zwlekać i się ociągać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...