Skocz do zawartości
Forum

depresja czy alkoholizm


Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry,
przed chwilą rozwiązywałem testy wyszło że mam "lekką depresję" "silne stany lękowe" kiedyś już leczyłem się w szpitalu psych.na depresję...ostatnio zaczeło mi się układać "fajna praca" lecz do czasu...w pewnym momencie zawaliłem cały tydzień...wyjechałem służbowo i od pon.do pt.miałem ciąg alkoholowy -podwody strach przed jazdą zwątpienie...byłem na detoxie....teraz mam strach przed wyjściem z domu...rano myślę o piciu, boje się że ktoś mnie zaczepi, że zle wyglądam itp...najlepiej całe dnie bym spędził w pokoju zza ściemnionymi oknami...czy to choroba psychiczna czy alkoholizm....

Odnośnik do komentarza
Gość Makaroniarz

Byc moze twoje problemy wynikaja z powodu tej "fajnej pracy",moze ona taka wcale nie jest jak ci sie wydaje.Nie wiem czy sam dasz rade sie ogarnac bez pomocy lekarza,porozmawiaj z kims bliskim(rodzina,partnerka,zona,przyjaciele).Mysle ze kazdy z nas ma chwile zwatpienia ale to powinny byc tylko takie stany przejsciowe zeby pozniej bylo odlotowo.

Odnośnik do komentarza

Niewiele piszesz , by w jakikolwiek sposób móc odpowiedzieć na Twoje pytanie. Ile masz lat , jak długo pijesz. Pojechałeś na delegację , w konkretnym celu i tam przez cały tydzień piłeś. Nie wiem , czy teraz pijesz , ale lęki i zły nastrój , a do tego ciągła myśl o alkoholu , to objawy uzależnienia od alkoholu . Powinieneś iść do psychiatry i podjąć leczenie dopóki jest szansa by Cię z tego wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...