Skocz do zawartości
Forum

Facet mnie (chyba) wystawił...


Gość guess25

Rekomendowane odpowiedzi

piszecie,zwłaszcza wy męzczyzni jakie to dziewczyny sa niepowazne, nielojalne itd.. Piszecie,że nie możecie poznać normalnej dziewczyny,która da wam szanse, spotka sie..
Ja,jestem taką dziewczyną, umowilam się z facetem bo bardzo przyjemnie się nam rozmawiało. Zaproponował spotkanie,zgodziłam się. Było bardzo udane, mam wrażenie,że przypadlismy sobie do gustu, juz na początku widziałam że był miło zaskoczony moją osobą. Te kilka godzin ktore przegadalismy były bardzo radosne,ciekawe a to wszystko zwienczył wieczorny spacer. Na koniec on wyrazil swoje ewidentnie zainteresowanie i chec kolejnego spotkania. Od tamtej pory zupełna cisza...zupełna tak jakby przestal istniec.. zastanawiam się czy to ja tak go przerazilam czy może zmienil zdanie albo wcale nie bylo to dla niego udane spotkanie z tym ze musialby wtedy dobrze sie z tym kryc bo widzialam ze śmiał sie przy mnie, luzno sie czul, mielismy duzo tematów... Jak to z wami w koncu jest panowie,co? Nie tylko dziewczynom zalezy jak widac,stroną olewająca jesteście też wy!!!
:((

Odnośnik do komentarza

Okej, bardzo dziękuję za odpowiedzi :) Bedę czekać na sygnał z jego strony,nic na siłę :) W sumie myślę własnie w ten sposob,ze co ma byc to bedzie. Wiem ,ze to było zaledwie jedno spotkanie i nie pokladam od razu nadziei w tym konkretnym facecie. Było miło i tyle. Ciesze sie ze spedzil ze mna milo czas, jesli faktycznie tak bylo bo macie racje ze w sumie nie moge byc tego pewna :D
Chciałam tylko to napisać na forum bo czytalam niejednokrotnie jak panowie narzekają na dziewczyny pod tym względem :)

Odnośnik do komentarza

A to dlaczego.
Bo nie dzwoni do niej z propozycją kolejnego spotkania?
A może po prostu uznał, że nic z tej znajomości nie będzie i w ten sposób ją kończy?
Przecież to najnormalniejsza rzecz pod słońcem, że nie każdy każdemu się podoba. Wprawdzie są bardziej eleganckie sposoby kończenia znajomości, ale ta relacja była tak mało zaawansowana, że nie ma się nawet co brakiem elegancji przejmować.
Zresztą nawet nie wiadomo czego on właściwie oczekuje od tej dziewczyny.
Może w ogóle spotkał się z nią tylko dla zabicia czasu.
A ta już ubzdurała sobie, że on leci na nią hehe

Odnośnik do komentarza
Gość trolololol2

Z takim nastawieniem to raczej nawet jak będziecie w związku to marne szanse wam daje,bo się spóźni z pracy 30 min a ty mu zaczniesz cyrku odstawiać gdzie to on nie było i co robił,jak po 1 spotkaniu już mu zarzucasz że mógł ci dać kosza.W ogóle to ile czasu minęło od tego spotkania ? 1 dzień 2 ? weź wyluzuj trochę bo chłopa odstraszysz jak zobaczy że masz taką obsesje

Odnośnik do komentarza

~trolololol2
Z takim nastawieniem to raczej nawet jak będziecie w związku to marne szanse wam daje,bo się spóźni z pracy 30 min a ty mu zaczniesz cyrku odstawiać gdzie to on nie było i co robił,jak po 1 spotkaniu już mu zarzucasz że mógł ci dać kosza.W ogóle to ile czasu minęło od tego spotkania ? 1 dzień 2 ? weź wyluzuj trochę bo chłopa odstraszysz jak zobaczy że masz taką obsesje

Nie mam żadnej obsesji a na pewno nie takiej ;) Mineło 8 dni. Oczywiście,że nie jest to zadną ujmą gdybym to ja sie odezwala teraz. Być może tak zrobię. I o żadnym związku zwlaszcza z nim nie mysle na ten moment :D To juz w ogole z góry napisane a my sie przeciez ledwo co poznalismy :)

Odnośnik do komentarza

Gdyby chłopak po spotkaniu nie odzywał się przez 8 dni to bym nigdy już na niego nie spojrzała. Czemu nikt nie powie prawdy: jeśli komuś zależy i ktoś jest zakochany, to będzie na siłę wręcz szukał pretekstów żeby zobaczyć swoją dziewczynę!!! Będzie wymyślał wszelkie sposoby i najgłupsze preteksty żeby być przy niej! Jeśli ktoś tego nie robi, umawia się i 8 dni milczy no to bez przesady, czemu owijacie w bawełnę czemu nikt nie powie prawdy tej zagubionej dziewczynie że to zwykły pajac i ten związek po prostu nie istnieje???

Odnośnik do komentarza

morss12 to nie do konca tak,że sie pozegnalismy i sie nie odezwal... krótko po spotkaniu napisał do mnie,że bardzo dziękuje za mily wieczor ;)
Poza tym cóz, masz racje juz długo milczy ale jestes w bledzie bo piszesz o jakims "związku" i "dziewczynie" a czegos takiego nie ma ;) Bylismy na 1 spotkaniu,niczego sobie nie obiecywalismy. Wiem,ze jest dosc zajęty ma prace i inne obowiazki wiec moze to wlasnie przez to albo - co tez biore pod uwage - przemyslał sprawe i uznal ze ta znajomosc jednak nie ma sensu. Roznie moze byc i wszystko biore pod uwage :)

Odnośnik do komentarza

Bierz pod uwagę tylko jedno - on nie chce z tobą być. Gdyby chciał znalazłby setki pretekstów żeby zadzwonić, napisać, spotkać się a nie 8 dni milczenia. Nie, nie może być różnie - prawda jest tylko jedna, on po prostu nie chce z tobą być taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza

Napisałaś "wyraził ewidentne zainteresowanie i chęć kolejnego spotkania" a teraz mówisz coś zupełnie innego, że tylko "podziękował za miły wieczór"... Samo podziękowanie za miły wieczór bez wyznaczenia daty kolejnego spotkania albo bez dalszych wiadomości przez 8 dni tłumaczy się "więcej nie chcę cię oglądać"...

Odnośnik do komentarza

Tak napisałam bo tak go odebrałam ale przecież mogłam sie mylić,prawda? No to okej, jeśli się dowiem lub nie że tak uważa to wporządku. Przecież na żadną dłuższą znajomość czy cokolwiek więcej sie z nim nie umawialam. Poraktowałam to jako mile spedzenie czasu.
A poza tym to jaka jest ta prawda to wie tylko on. Ciekawe tylko czy mi o niej powie czy nie ;)

Odnośnik do komentarza

onkaY może masz rację, kto tam wie ;) Wiem,że nic nie tracę a może rzeczywiscie on myśli tak samo jak ja w tym momencie :D Kurcze a pamiętam jak w sumie juz uzgadnialismy na co sie umowimy nastepnym razem bylo blisko roweru ;)

Odnośnik do komentarza

HAhahahah dojrzały i rozsądny facet nie odzywałby się do dziewczyny która mu się podoba przez 8 dni... w jakim świecie wy żyjecie??? Dojrzały i rozsądny??? ahhaha to nie chcę wiedzieć jacy są niedojrzali i nierozsądni hahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...