Skocz do zawartości
Forum

Olałem wszytskich znajomych


Gość PowerOfLife

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PowerOfLife

wszyscy mnie traktowali tak samo.. na początku było dobrze ale w miarę upływającego czasu oddalili się ode mnie i zaczęli mnie ignorować , mam 24 ,lata. Dzisiaj po prostu już tego nie zniosłem . Zamierzam poznać nowych znajomych.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że nie piszesz wszystkiego.Nikt ot tak nie traktuje w ten sposób innych zwłaszcza w tym wieku,to przecież nie podstawówka.Musiałeś im jakoś pokazać że nie jesteś osobą z którą warto się przyjaźnić.Nie mówię że to twoja wina,ale często osoby,powiedzmy wyróżniające sie nie wiedzą o tym i winią wszystkich innych za to jak są traktowane.Miałeś dziewczyne która okazała sie niewypałem i co,z tego powodu się od ciebie odwrócili ?To nie ma sensu.Coś serio czuje że odwracasz kota ogonem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoi znajomi nie dbali o relacje z Tobą, olewali Cię, ignorowali, unikali spotkań, to może dobrze, że dalej nie inwestowałeś w te znajomości i po prostu z nich zrezygnowałeś. Nikt nie chce być traktowany w towarzystwie jak piąte koło u wozu. Zastanów się jednak, czy ze swojej strony zrobiłeś wszystko, by zadbać o znajomych, czy zależało Ci na tych znajomościach i dbałeś o nie, czy przypadkiem nie zrobiłeś jakiegoś błędu, który sprawił, że znajomi się od Ciebie odwrócili? Niczego Ci nie zarzucam, po prostu się zastanawiam nad przyczynami problemów w relacjach interpersonalnych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...