Skocz do zawartości
Forum

dziewczyna odmówila kolejnego spotkania


Gość HotDog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poznałem dziewczynę na portalu randkowym , wszystko było by dobrze, ale spotkalem się z nia zaledwie raz , a potem miała sesje, i nie miała czasu . Więc zaproponowałem spotkanie po sesji, ale odparła że wyjeżdża na wakacje i jej nie będzie 2 miesiące a potem już nie wraca do miasta, bo kończy studia. Oczywiście powiedziała mi to na koniec. Zacząłem nalegać na spotkanie ,ale powiedziała że musi sprzątać bo się wyprowadza z mieszkania, a na weekend jedzie do swojej rodzinnej miejscowości. A gdy zaproponowałem jej że mogę przyjechać do niej odparła że nie , coś innego niż miesiąc temu mi mówiła. Wczoraj olałem już nie nalegam, ale teraz czuję że byłą zbyt osaczona mną, czuje się winny. :(

Odnośnik do komentarza

Mówiła że chce ale chciałem spotkac się z nią, były kłótnie między nami ona mnie "zbywała" , zaproponowałem koncert ale powiedziała że przyjdzie z koleżankami a my nie będziemy rozmawiać bo nie wiadomo czy będziemy w jednym rzędzie no więc wziałem inny.

Odnośnik do komentarza

Hot dogu. Ona ewidentnie i dobitnie daje Ci do myślenia że nie jest Tobą zainteresowana, być może nie podobasz jej się, nie lubi Twojego charakteru i nie ma ochoty poświęcać Ci więcej czasu. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie się tak nastawiasz na niewiadomo co już na samym początku znajomości z jakąkolwiek dziewczyną... To zle podejście bo teraz wymyslasz, zastanawiasz się na temat stu róznych rzeczy z nia związanych...
Dobrze ze bylo spotkanie zweryfikowalo czy sie sobie podobacie. Gdyby była Toba zainteresowana to uwierz,zgodzilaby sie na kolejne spotkanie. Nie jest. Zrozum to, odpuść. Jest wiele dziewczyn nie tylko ona i kilka innych. Trafisz w koncu na "swoją".

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Sasha Demoriane

W 99% sytuacji, gdy mówię, że nie mam czasu, oznacza to, że chce kogoś spławić. Zresztą tłumaczyłam tobie wczoraj w czym tkwi rzecz, że ona cię nie chce, a ty nadal taki niekumaty. Ponadto zawsze gdy kobieta jest zainteresowana facetem, to jedno zaproszenie wystarczy....
Daruj sobie i nie rób z siebie wariata.
Ta laska nie jest dla ciebie.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...