Skocz do zawartości
Forum

Czy to już obsesja?


Gość Perfekcjonistka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Perfekcjonistka

Witam. Od długiego czasu zauważyłam że bardzo zwracam uwagę na stan moich rzeczy, wszystkie muszą być idealne bo jak nie to po prostu strasznie to przeżywam. Ubrudziła mi się książka? Nie ma prawa już stać na półce. Książka która jest w sklepie i którą od dawna chciałam ma wygięty róg? Nie ma mowy! A co jak ktoś przegląda moją książkę, a nawet zwykłą gazetę i wygnie mi stronę? Nawet nie jestem w stanie tego opisać co się dzieje ze mną w środku... Tutaj akurat dałam przykład głupiej książki, ale tak jest ze wszystkim. Mam rysę na boomboxie? Chcę od razu go sprzedać i kupić nowego. Ubrudził mi się iPod? To samo. Zrobiły mi się rysy na nowej płycie? Od razu trzeba schować ją do szafy. Co z tego że jest nowa? Taka rzecz nie ma prawa bytu u mnie. Sama nie wiem czy to jest normalne, tak mam ze wszystkim. Czasem mam wrażenie że jest to związane z jakąś nerwicą. Może przesadzam, ale uwierzcie mi że taka obsesja potrafi uprzykrzyć życie. Co o tym myślicie? Postanowiłam tu napisać bo nie chce mówić rodzicom bo po co? Bez sensu... Ehh...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...