Skocz do zawartości
Forum

Nic


Gość Nieszczęśliwa12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieszczęśliwa12345

Nic mi sie ostatnio nie układa ...
Czuje jakbym miała depresje ,ale boje sie komu kolowiek o tym pow ...
Nie raz jestem szczęśliwa a nagle przychodzi dół psychiczny ..,
I ten dół jest większość czasu
Chciałabym ,żeby wszystko sie ułożyło
Żaden chłopak mnie nie chce ,jestem gruba i nie nawidze samej siebie...
Nie mam pewności siebie ...
Mam wokół siebie bliskie osoby ,ale ni umieją mi pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Gość przesłuchaj1010

Jesteś projektantką i masz potencjał twórczy projektujesz swoją rzeczywistość wg tego , że jesteś gruba i brzydka i tak się staje bo nadajesz temu wiary przez co czujesz się nieszczęśliwa.
Dziewczyno zrzuć to z siebie człowiek ma potencjały poszukaj lepszych fal dla umysłu potraktuj wszystkie myśli jako iluzje i rozpuszczaj te iluzje i negatywne myśli w stanie którym traktujesz je jako iluzje a twoje postrzeganie świata się zmieni spróbój a zobaczysz a twoje myśli to iluzja bo każdy ma inny odbiór rzeczywistości niektórzy bez rąk bez nóg żyją w jak najlepszych barwach człowiek ma moc i człowiek potrafi spróbój a zobaczysz .

Odnośnik do komentarza
Gość Nieszczęśliwa12345

Uważam ,że moje życie nie ma sensu ...
Nie mam siły ... i 15 lat
Często płacze jak nikt nie widzi i narzekam na wszystko i jestem nieszczęśliwa ...
1.Moja Figura
2.Ja
3.Twarz
4.Nie powodzenie u chłopaków
5.Zero Nadziei
6.Zazrdość
7.Myslenie ,że mam najgorzej
8.Strach przed tym co przyniesie jutro
9.Kocham Noc ,Ciemność i godzinę 23:39
10.Nienaiwdze swojego charakteru
11.Zniszczylam swoje szanse
12.Chcialabym cofnąć czas
13.Źle się uczę
14.Jestem gruba
15.Leniwa
16.Brzydka
17.Czuje sie nieatrakcyjna
18.Nigdy nie miałam chłopaka
19.Oszukuje samą siebie

Odnośnik do komentarza

Ja mam ładną figurę i uwierz mi, że to nie wystarczy by mieć chłopaka. Przede wszystkim trzeba popracować nad swym charakterem. Znam wiele grubych osób, które są bardzo lubiane przez charakter. A co do Ciebie to chyba przesadzasz, ile masz kg i cm ? Bo być może bezpodstawnie nazywasz się grubą. W razie czego idź do lekarza oraz do dietetyka, wszystko da się leczyć, jeśli tylko tego chcesz.

Odnośnik do komentarza

Ja dlugo jestes w takim stanie psychicznym? jesli dluzej niz kilka tygodni to rzeczywiście może to być depresja. Polecam ci wizyte, chociazby jednorazowa, u psychologa. Psycholog napewno ci pomoze. Sama mam bliskich i tez nie potrafili mi pomoc a po pierwszej rozmowie ze specjalista poczulam sie o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Tak? Aha, to co Ty gadasz o nadwadze. Jesteś akuratna, szczupła. Zobacz na BMI. Najlepiej jest gdy bmi jest na granicy niedowagi i wagi normalnej, lub ciut więcej. I podejrzewam, że u Ciebie tak jest. Aczkolwiek mając małe bmi można mieć problemy. Psychiczno fizyczno hormonalne.

Odnośnik do komentarza

No to zacznij robić coś w tym kierunku by schudnąc.. jest tyle form aktywnosci tylko potrzeba odwagi i ochoty... Masz w sobie taką niechęc do wszystkiego... To zle, jestes mloda powinnas mieć w sobie przeciwnie - entuzjazm. Wez sie w garść sama bo sama sobie pomozesz najlepiej. Samookaleczanie to żadne wyjscie. Pogarsza sprawę. Skorzystaj z pomocy psychologa...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja tam osobiscie nie lubie zachudzonych dziewczyn, troche tluszczyku na brzuchu i okragly tyleczek to jeszcze nie zbrodnia przeciwko urodzie.

A biust ma byc nie za duzy bo wisi jak cycki orangutana i nie za maly, bo sie wtedy jak pedofil czuje.

Nie sadze, zeby przy tym wzroscie 48kg, to byla az taka duza waga.
Tylko właśnie ciężko to ocenić bez jakiegokolwiek zdjęcia. Ale ja np. wole kobietki ,które mają trochę ciałka aniżeli anorektyczki.

Odnośnik do komentarza

~Nieszczęśliwa12345
Ludzie mi mówią ,że jestem bardzo chuda i aż za ...
ale ja i tak tego nie widzę ...
Mam pecha do chłopaków
Mam dosyć

Najłatwiej się załamać i poddać...najłatwiej. Jesteś na dobrej drodze żeby tak było.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

nie mysl o sobie zle. Mozliwe, ze w domu rodzinnym nie masz zdrowych relacji, bo wydajesz sie bardzo samotna. Tak jakby ci nie poswiecano zyczliwej uwagi.
Kazdy z nas jest samotny, ale wielu ludzi umie sobie radzic z ta samotnoscia jaka niosa w sobie.
Ty wydajesz sie bardzo smutna.
Wydaje mi sie, ze jestes bardzo młodziutka. Ciesz sie swoimi latami :) Ciesz sie mlodoscia i tym czasem, ktory przed soba masz. Naprawde:)

Zal mi ciebie, ze mimo mlodego wieku jestes tak bardzo smutna, wrecz zalamana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...