Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ciągle się na mnie patrzy?


Gość Zakrecona000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakrecona000

Ostatnio ciągle patrzy się na mnie jakaś kobieta. Dosłownie gapi się na mnie. Dziwne uczucie, bo jest to kobieta starsza od moich rodziców o wiele. Patrzy się jakbym jej kogoś zabiła... A dla mnie jest to niekomfortowe. No bo sie zastanawiam czy jestem brudna, czy co. I nie jest to jednorazowa sytuacja... Jest to przy kazdej okazji gdy sie widzimy. A chyba niemozliwe zebym tak czesto bylam ubrudzona czy cos. Dodam ze nie znam tej pani ani nikt z mojego otoczenia sie z nia nie zadaje blizej. Jest to na zasadzie, gdy ja sie patrze w odwrotnym kierunku, ona wzrok na mnie. Nie wiem co takie patrzenie się ma na celu. Ale serio no odbieram to jako cos dziwnego i niezbyt komfortowego.

Odnośnik do komentarza

Gdzie te sytuacje maja miejsce? Poza tym moze wyolbrzymiasz,moze sie patrzy bo podobasz jej sie z wyglądu. Albo cos innego np. ma podobna do Ciebie córkę.. Wcale nie musi byc cos nie tak. Zdaje sobie sprawe ze takie gapienie sie drugiej osoby jest niekomfortowe zwlaszcza gdy jest dlugotrwale ale nie mozesz za wiele zrobic. Dlatego pytalam gdzie sie spotykacie, moze unikaj tego miejsca,zmien trase,autobus cokolwiek.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość zakrecona000

Mieszkam na wsi. Widujemy sie w pociagu, w kosciele, w sklepie czasem. Na wsi nie da sie uniknac takiego czegos. I nie, nie ma corki, nie ma dzieci. Takie patrzenie sie dla mnie moze byc odbierane jednoznacznie. Ale mejbi jestem przewrazliwiona. Nie ukrywam ze peszy mnie to mega, mega.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakrecona000

Fakt, ze moge na siebie sama zwracsc uwage. Bo jestem dosyc ruchliwym czlowiekiem no i jestem w polowie polką. Mam ciemniejszą cerę, na widok czego ludzie czesto wytykaja mnie palcami... Ale no bez przesady jesli to jest powod gapiow na mnie

Odnośnik do komentarza

Tak wiem, ale przecież jakby nie patrzeć to przecież każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki, w końcu kobieca seksualność jest bardzo płynna.

Nie bój się i zrób pierwszy krok przynajmniej dowiesz się o co jej właściwie chodzi:)

Odnośnik do komentarza

To może patrz się na nią też długo i pamiętaj wtedy podnieś wysoko głowę aby okazać pewność siebie i wywyższenie. Tak cofnij głowę aby czoło było w linii kręgosłupa i podnieś brodę do góry i patrz na nią z góry.
Osobiście uważam, iż ta kobieta najzwyczajniej w świecie jest ciekawska.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakrecona000

Jak to na wsi bywa... Ciekawosc. Ludu Chryste no zdarzalo mi sie pare razy zrobic jakas domowke teez aleeeee to byloo prawieee dwa lata teemu. Dosc troszkee baardzo potem plotek bylo heheszky. Po tym juz nigdy nie powtorzylo sie to. Kto nie byl mlody no. Helloł. Plotki, wscibskosc i te inne bzdety. Jeszcze poltora roku nie cale i bay bay country. Welcome city

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...