Skocz do zawartości
Forum

Ogarnia mnie samotność


Gość quik

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz bardziej popadam w dołek. Rok temu poznałam kogoś z kim zapewne nigdy nie będę mogła być. Mężczyzna idealny pod każdym względem. Takiego męzczyzne mieć to skarb i strasznie zazdroszczę jego dziewczynie. Tak bardzo go kocham, tak bardzo zależy mi na jego szczęsciu że jeśli uważa że lepiej mu jest z dziewczyną z którą jest cały czas niech tak będzie. Byle żeby byl szczęsliwy. Mieszka za granicą i cieszę się na myśl że wrótce się z nim spotkam i będę mogła nacieszyć oczy.
Rozmawiałam z nim kiedyś na temat naszych relacji. On uważa że ja bym nie była z nim szczęśliwa i życzy mi jak najlepiej bo jestem bardzo wspaniałą kobietą i zasługuję na kogoś lepszego. Ja wcale tak nie uważam! Gdyby sytuacja jego była nieco inna, ale jest jak jest, jest w związku nie zamierzam mu nic niszczyć... tylko po prostu z tego wszystkiego strasznie mi smutno nie widzę już nikogo innego poza nim.

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego,że czujesz smutek z tego powodu. Jednak on jest już zajęty i zdajesz sobie sprawę z tego. Spotykajcie się , widujcie i cieszcie się waszą znajomością:) Zawsze dobrze jest mieć kogoś na widok ktorego od razu ma sie uśmiech na twarzy. Nie rozpaczaj :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie powinnaś się z nim widywać Jak długo chcesz żyć myśląc całymi dniami o nim i marząc jakby to cudownie było z nim być ?To wieczne łudzenie będzie cię niszczyć pomału. To jak rozdrapywanie rany.Trzeba dać sobie spokój i pozwolić żeby sie zagoiła,bez względu na to jak na te chwile swędzi.Wieczne myślenie o nim uniemozliwi ci znalezienie miłości i szczęścia bo będziesz wszystkich odrzucać. Daj sobie z nim spokój-dla własnego dobra

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z ghost.

Nie powinnaś się widywać z nim. Dlaczego? Bo z tego nic dobrego nie wyjdzie. Kochasz go, i myślisz, że taka przyjaźń ma sens. Nie wiem, czy to jest fair wobec jego kobiety. Albo Ty, albo ona. Znajdź sobie nowego faceta. Uwierz, że ten wcale nie jest tym najlepszym, tylko Ty jesteś w nim zauroczona. Taki stan doprowadzi(ł) Cię do depresji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...