Skocz do zawartości
Forum

Bezradna. Proszę o pomoc,!


Rekomendowane odpowiedzi

To też nie zawsze jest tak ze klocimy się codziennie. No czasem bywa super świetnie. Ale bywają takie dni jak pisałam wcześniej ze mam dość. Zostawiłam bym wszystko i poszła w piz**. No ale dzieci nigdy nie zostawię.jeszcze co do jedzenia to nie wypomina po trzezwemu tylko po pijanemu. Ze nic nie robię. Po trzezwemu nie chce jeść a powiedzmy za 2 godz wypije dość sporo i ma pretensje że jeść mu nie dałam. No przecież czasem to mam ochotę normalnie coś mu zrobić. Dobrze. Chyba nie ma co tu drążyć. Przyjdzie taki moment w którym powiem dość! Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ludzie się nie zmieniają, można zmienić poglądy ale nie charakter. Jest alkoholikiem a Ty jesteś przywiązana i boisz się od niego odejść bo nie poradzisz sobie sama. Wyślij go na leczenie a jak nie będzie chciał to odejdź od niego...szkoda życia. Dwójka dzieci z takim partnerem...nieodpowiedzialność! Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Witam, zerwanie to ucieczka od problemu który tak naprawdę będzie wracał poprzez kontakt z dziećmi.
Napewno musisz skorzystać ze wsparcia i porad organizacji zajmującymi się sprawami bezpieczeństwa rodzin. Jego zachowanie wywołane jest lub sprowokowane silnym lekiem z którym nie daje sobie rady. Pewne jest że powinien zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego i zweryfikować swój stan. Jeśli nie sam to pod przymusem. Może okazać się że zrozumie swoje zachowanie i zacznie proces zmiany. To optymistyczna wersja ale może najlepsza. Widać że silnie jesteś uzależnieniona od męża oczywiście z wielu powodów, własne m, dzieci oraz przyzwyczajenia. Może warto jeszcze spróbować dać mu szansę na leczenie, Pamiętaj że on wie w tedy że jest kontrolowany zewnętrznie.
Pesymistyczna wersja to rozwód, alimenty, prawa do widzeń ale na szczęście jest to raz i koniec a dla ciebie nie ma w tym momencie dużego znaczenia ponieważ i tak cierpisz. Bez względu jaką podejmiesz decyzję musisz kierować się dobrem dzieci dzisiaj i na przyszłość
Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...