Skocz do zawartości
Forum

Nie jestem spełniona i już tak zostanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 28 lat , po liceum nie wiedziałam jeszcze co chce robić w życiu . Od zawsze lubiłam pomagać ludziom. W liceum chodziłam w ramach wolontariatu zajmować się niepełnosprawnymi . To zajęcie dawało mi dużo satysfakcji chociaż nie było łatwo . To dlaczego skończyłam ekonomię ?tego ja sama nie wiem . Teraz pracuje za biurkiem , 8 godzin liczenia , szukania w ustawach itd do tego ten wyścig szczurów i ciągle statystyki w pracy. Jestem młoda a już wypalona . Dopiero około rok temu zorientowałam się że gdybym cofnela czas studiowałabym pielęgniarstwo ale już za późno ....moja mama jest pielęgniarka od 30 lat i ten zawód sprawia jej wiele satysfakcji . Wiem że to ciężki zawód i mało płatny ale co poradzę jeśli właśnie to mnie pociąga . Nie brzydza mnie żadne wydzieliny itd jestem opanowana a zarazem empatyczna. Niestety już nie mogę iść na studia bo nie ma zaocznych a na dzienne nie pójdę ponieważ jestem raz że za stara dwa muszę w tygodniu pracować bo sama się utrzymuje . Jak długo można żyć w takim niespelnieniu? Jak myślę że całe życie spedze robiąc coś czego nie lubię to chyba oszaleje

Odnośnik do komentarza

A co ci przeszkadza po pracy pomagać innym? Miałabyś pracę i zarobek, co jest ważne a do tego spełniałabyś się w tym, co daje ci satysfakcję.
Znajoma też jest księgową, też nie podobała jej się praca w formie, to założyła własny "biznes", czyli sama przyjmuje zlecenia.
Już ma kilku klientów, już zarabia tyle, co uprzednio i dużo wolnego czasu.
Wiadomo, że trzeba mieć jakieś kontakty, by rozpocząć taką działalność, ale ty masz teraz czas, by tym się zająć.

Odnośnik do komentarza
Gość przesłuchaj1010

Wiesz w zasadzie spełnienie to dla każdego co innego być może w tych sferach nie spełnisz się sęk w tym , że życie ma aż ogrom możliwości tylko warto szukać cały czas i mieć otwarty umysł bo w życiu jest ogrom rzeczy które dają radość i spełniają człowieka i czuję się po prostu szczęśliwie i jest mu dobrze .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...