Skocz do zawartości
Forum

Wsparcie przyjaciela w sercowej sprawie


Gość Piotreł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój przyjaciel ostatnimi czasy cierpi z powodu miłości. Dziewczyna e której się zakochał ma już jednak chłopaka, lecz nie ma go na miejscu i kłócą się cały czas, związek jest na granicy rozstania... Ona z moim przyjacielem normalnie flirtuje, spotykają się itp.
Jednak od jakiegoś czasu przyjaciel z tą dziewczyną, mówiąc wprost pogorszył im się kontakt
Jemu zalezy bardzo bardzo na niej.. jak mam mu pomóc, wesprzeć w tej sytuacji?
Widzę że cierpi, kiedy tylko mogę jestem z nim i wysłuchuje wszystkiego co ma do powiedzenia. Jednak w sprawach sercowych trzeba uważać bo latwo jest źle doradzić :-\
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ma ona chłopaka, ale flirtuje z Twoim przyjacielem. To powiedz temu przyjacielowi, czy oby ta dziewczyna jest warta zaufania i co jeśli ona zmienia chłopaków jak rękawiczki. Ogólnie to powiedz koledze by uważał, bo nieodwzajemniona miłość to jest jak wejść w gówno. Trzeba bardzo uważać i broń boże nie cierpieć z powodu nieodwzajemnionej miłości, należy poprostu poszukać innej miłości lub poczekać na odpowiedni moment gdy ta miłość się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza

Sam fakt, że wysłuchujesz kolegi, jego zwierzeń, problemów, rozterek, jest już dużym wsparciem. Wstrzymaj się od dawania "złotych rad". On jest niezależny i sam dokona wyboru, co dalej. Osobiście jednak myślę, że wikłanie się w relację z dziewczyną, która ma partnera, a flirtuje z innym, to jest jak igranie z ogniem. Chyba, że kolega lubi się poparzyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...