Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie dziewczyn


Gość WhiteOxygen

Rekomendowane odpowiedzi

~WhiteOxygen
już nie ważne dzisiaj powiedziała mi że kogoś ma...

Haha no nie, to ona chyba jest jakaś niepoważna. Najpierw Ci proponuje wyjazd, potem odmawia spotkania bo nie ma czasu aż w koncu sie przyznaje ze ma kogoś. To wygląda przedziwinie. Daj sobie spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Mówiłem ci żebyś się z nią nie kontaktował. Jesteś naiwny. Na drugi raz jak ci dziewczyna zaproponuje płacenie za drogie rzeczy, to jej powiedz, że się spotkasz jak ona ci za to zapłaci i na tym skończ kontakt. Dziewczyny się przyzwyczaiły do prostytucji, że chłopak ma ją utrzymywać. Przecież dawniej było tak, że dziewczyna miała mieć posag, bo to był jej interes żeby mieć dzieci, więc czemu chłopak ma za to płacić? Ten zwyczaj powinien zostać przywrócony. ŻADNEGO PŁACENIA ZA DZIEWCZYNĘ. NIECH ONA PŁACI ZA SIEBIE. Poza tym na uczelni, w różnych klubach studenckich, w kole naukowym możesz rozmawiać z dziewczynami i po jakimś czasie zobaczysz taką, która ci pasuje.

Odnośnik do komentarza

MrSpock myślę że swoją wypowiedzia grubo przesadzasz . Jaka prostytucja ?to że mężczyzna zapłaci za kobietę to świadczy o nim że jest facetem który potrafi się zachować ale na pewno że kobieta jest prostytutka . Poza tym ona mu nie kazała płacić tylko zaproponowała wspólny wyjazd.
Myślę że musisz mieć bardzo źle doświadczenia z kobietami skoro masz tak skrajne podejście do tego tematu . Mam nadzieję że autor nie weźmie sobie Twoich opini i rad do serca bo inaczej czeka go długa długa samotność . Nie uważam że facet musi płacić za wszystko ale jeśli on by mnie zaprosił to naturalne że jeśli zapłaci będzie miło , jeśli ja zaprosze to też mogę zapłacić bo w końcu ja zaprosilam . Takim podejściem jak jest opisane wyżej daleko nie zajdziesz w relacjach z kobietami .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...