Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zachowanie dziewczyn


Gość WhiteOxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WhiteOxygen

Nie rozumiem pewnego zachowania , poznałem ładną dziewczynę, utalentowna i studiująca ogólne ułożona kobieta. Problem pojawił się gdy zaproponowała mi wyjazd do parku wodnego bo szuka kogoś z kim mogła by jechać, niby nic takiego po lubie pływać , jednak gdy wszedłem na cennik mnie zszokowało . Za jeden bilet normalny uwaga...109 zł.. niby nic dla dobrze zarabiających ludzi.. jednak ja żyję skromnie i nie stać mnie na taki wyjazd,,, nie wiem co jej powiedzieć.. narazie powiedziałem że wezmę to pod uwagę.. chyba leci na kasę..... ech....

Odnośnik do komentarza

Konkretny towar, ta Twoja dziewczyna. Odważnie. Ja wolałabym z chłopakiem w bardziej romantyczne miejsce iść. No chyba, że...ona chce się z Tobą tulić w tej wodzie i to jej sposób an randkę. Osobiście uważam, że faktycznie 100zł za jednorazową zabawę, to jednak sporo. Bo przeważnie wstęp gdziekolwiek kosztuje ok 30zł. A więc, ja uważam, że chyba lepiej za 200zł chodzić miesiąc na trening, niż raz pójść na basem za 100zł. To znaczy ja przypuszczam, że tam jest sporo atrakcji - i wygląda na to, że Ciebie to aż tak nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Gość WhiteOxygen

Nie chce za nia płacić, to byłoby nasze pierwsze spotkanie tyle za ten bilet jakbym miał płacić, musiałbym połowę swojej wypłaty wziąć , z tego co przeczytałem sa negatywne opinie na temat tego miejsca, ale i dobre (wiadomo kto ma kase ten daje dobre opinie), nie rozumiem jej zachowania, czemu wystrzeliła z tym wyjazdem , wnioskuję ze musi dobrze zarabiać. Wolałbym się spotkać , w małej zacisznej kawiarni , i na spacerze a nie zaraz szastać kasą, na prawo i lewo. Cóż chyba będe musiał odmówić, i pewnie znajdzie się lepszy .. tak to się skończy...

Odnośnik do komentarza
Gość WhiteOxygen

~roshen
Konkretny towar, ta Twoja dziewczyna. Odważnie. Ja wolałabym z chłopakiem w bardziej romantyczne miejsce iść. No chyba, że...ona chce się z Tobą tulić w tej wodzie i to jej sposób an randkę. Osobiście uważam, że faktycznie 100zł za jednorazową zabawę, to jednak sporo. Bo przeważnie wstęp gdziekolwiek kosztuje ok 30zł. A więc, ja uważam, że chyba lepiej za 200zł chodzić miesiąc na trening, niż raz pójść na basem za 100zł. To znaczy ja przypuszczam, że tam jest sporo atrakcji - i wygląda na to, że Ciebie to aż tak nie kręci.

Kręcić kręci.. tyle że za drogo , nie stać mnie a znam miejsca podobne do tych za mniejszą cenę . Tak czy siak wyjazd odpada.

Odnośnik do komentarza
Gość WhiteOxygen

Nie nie parą nie jesteśmy ale ona szuka towarzysza .. tak czy siak miało być spotkanie , ale budżet tego przedsięwzięcia mnie znacznie przerósł. Może jej zaproponuję kawę , a czy pojedzie? podejrzewam ze jak zrezygnuje tak czy siak jak pojedzie z innym ale to już będzie po ptakach..... :(

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem grubo przesadzasz pisząc że ona leci na kasę :/ Nie wiem skąd taki wniosek ?ona szuka towarzysza jak pisałeś więc bardzo wątpię że chce bys płacił za nią . Poza tym jeśli uważasz że tak jest za drogo nawet żeby płacić tylko za siebie zaproponuj jej coś innego , spacer , kawę i cistko . Jeśli chce się spotkać to się zgodzi. może ona ma więcej pieniędzy i dla niej to nie duży wydatek , poza tym skąd na wiedzieć na co Cię stać skoro nawet się nie znacie dobrze .
Nie wiem dlaczego faceci są tacy wrażliwi i tak szybko oceniają kobiety że lecą na kasę? Ostatnio zaczął do mnie pisać taki chłopak na fb tak sobie na luzie pisaliśmy , okazało się że ma pasje taka że tworzy muzyke i zaczęłam go podpytywac o to tak żeby czuł że mnie to interesuje co robi a on po tym jak go zapytałam czy na tym zarabia czy coś w tym stylu napisał mi że widzi iz jestem kobietą którą interesują pieniądze i szukam faceta który zapewni mi byt . Zatkało mnie wtedy ...nawet nie miałam miałam planach z nim randki a co dopiero zostawać jego utrzymanka. Ehh i tak się zakończyła znajomość mimo iz zrozumiał co palnął :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszesz wynika ,że ona chce tylko z Tobą jechać / bo nie ma z kim/do parku wodnego ,myślę ,że to jest ze SPA, dlatego tak drogo, ceny w aquaparku nie są takie wygórowane,płaci się za godzinę 10-15 zł lub bez limitu czasowego 30-40zł.

Nie jest to randka,dlatego jeśli nie jesteś sam zainteresowany tym wyjazdem,powinieneś odmówić, ja bym radziła powiedzieć prawdę ,że nie stać Cię na taki wyjazd, w przeciwnym razie byś jej towarzyszył,natomiast chętnie byś się z nią umówił na kawę,ciekawe co ona na to...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Z tego co piszesz wynika ,że ona chce tylko z Tobą jechać (...)

Nie jest to randka,dlatego jeśli nie jesteś sam zainteresowany tym wyjazdem,powinieneś odmówić, ja bym radziła powiedzieć prawdę ,że nie stać Cię na taki wyjazd (...)

Otóż to, zgadzam się

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że tak atrakcyjna dziewczyna może sobie pozwolić na taki swego rodzaju sondaż ,podoba jej się chłopak i takim zaproszeniem chce wybadać jego status materialny,ona musi mieć jakiś cel...,przy okazji pokazać swoje kształty i jeśli ona tylko zechce chłopak jest jej ,widocznie jeszcze na trafiła na takiego co by jej odpowiadał pod każdym względem...,bo tu ona rozdaje karty..., to faktycznie dziwne ,że taka dziewczyna nie ma z kim wybrać się na wyjazd,
w takie miejsca najlepiej wybrać się z koleżanką z siostrą,bratem, mamą czy z partnerem.

Dziwne to jest zachowanie tej dziewczyny,a nie jak ująłeś w tytule, dziewczyn.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość WhiteOxygen

no to się własnie zastanawiam dlaczego na pierwsze spotkanie wybiera właśnie to miejsce!? i też dziwne że kogoś szuka... no mniej czy więcej , tak ja mówię dla mnie kawiarnia było by wystarczającym miejscem na pierwsze spotkanie (randkę)

Odnośnik do komentarza

~WhiteOxygen
...nie wiem jak to oceniać

Pomogliśmy Ci ocenić sytuację,więc czego jeszcze nie wiesz...,wyjazd nie jest jutro...,zaproś ją randkę/tak dokładnie powiedz/ ,na spacer czy do kawiarni ,rozmawiajcie ,będziesz mógł wypytać, ile razy tam była,co to za atrakcje,zaproponuj w zamian,np.kino /aquapark ,nie ucieknie/ ,w każdy razie bądź sobą.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ja ci zacytuję coś, co dokładnie odpowiada twojej sytuacji.

Chcąc być widzem dzikich bojów,
Już u zwierzyńca podwojów
Król zasiada.
Przy nim książęta i panowie Rada,
A gdzie wzniosły krążył ganek,
Rycerze obok kochanek.

Król skinął palcem , zaczęto igrzysko,
Spadły wrzeciądze; ogromne lwisko
Z wolna się toczy,
Podnosi czoło,
Milczkiem obraca oczy
Wokoło,
I ziewy rozdarł straszliwie,
I kudły zatrząsł na grzywie,
I wyciągnął cielska brzemię,
I obalił się na ziemię.

Król skinął znowu.
Znowu przemknie się krata,
Szybkimi skoki, chciwy połowu,
Tygrys wylata.
Spoziera z dala
I kłami błyska,
Język wywala,
Ogonem ciska
I lwa dokoła obiega .
Topiąc wzrok jaszczurczy
Wyje i burczy;
Burcząc, na stronie przylega.

Król skinął znowu,
Znowu podwój otwarty,
I z jednego zachowu
Dwa wyskakują lamparty.
Łakoma boju , para zajadła
Już tygrysa opadła,
Już się tygrys z nimi drapie,
Już obudwu trzyma w łapie;
Wtem lew podniósł łeb do góry,
Zagrzmiał – i znowu cisze-
A dzicz z krwawymi pazury
Obiega... za mordem dysze.
Dysząc na stronie przylega.
Wtem leci rękawiczka z krużganków pałacu,
Z rączek nadobnej Marty,
Pada między tygrysa i między lamparty
Na środek placu.

Marta z uśmiechem rzecze do Emroda:
„Kto mię tak kocha jak po tysiąc razy
Czułymi przysiągł wyrazy,
Niechaj mi teraz rękawiczkę poda”.

Emrod przeskoczy zapory,
Idzie pomiędzy potwory,
Śmiało rękawiczkę bierze.
Dziwią się panie , dziwią się rycerze.
A on w zwycięskiej chwale
Wstępuje na krużganki.
Tam od radośnej witany kochanki,
Rycerz jej w oczy rękawiczkę rzucił.
„Pani, twych wdzięków nie trzeba mi wcale”.
To rzekł i poszedł, i więcej nie wrócił.

I teraz moja rada dla ciebie. NIE KONTAKTUJ SIĘ WIĘCEJ Z TĄ DZIEWCZYNĄ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...