Skocz do zawartości
Forum

mam marzenie


Gość Załamany jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo się uczysz jezyka? Musisz wiedzieć,że z nauką jezyków jest inaczej niz z innymi przedmiotami. Tutaj liczy się praktyka i trenowanie umiejetności. Języka powinno się uczyć długo poprzez wiele sposobów,nie tylko z ksiązek. Żeby bardzo płynnie mówić i pisać i w ogóle znać dany jezyk potrzba co najmniej kilku lat i praktycznie nieustannego z nim kontaktu najlepiej żywego. Do tego nieustanne trenowanie, systematyczność, cierpliwość. Nie załamuj się bo to wymaga wiele czasu aby stać sie autentycznie biegłym, wiem co mówię zapewniam ;)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zbyt szybko się poddajesz. Troszkę więcej cierpliwości i motywacji i jestem pewna, że nauka angielskiego jest w zasięgu Twoich możliwości. Musisz po prostu w to uwierzyć i zrobić wszystko, by zrealizować swoje marzenie. Zapisz się na kurs, pomyśl o wyjeździe do Anglii, by mieć kontakt z "prawdziwym" angielskim, śpiewaj piosenki po angielsku. Trzymam kciuki i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...