Skocz do zawartości
Forum

Jak wytłumaczyć rodzicom, że nie jestem gejem?


Gość Kuba 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuba 2000

Sprawa wygląda tak - robiłem wczoraj domówkę u siebie na chacie, zaprosiłem mega dużo osób, było zajefajnie, ale nad ranem gdy wszyscy zaczęli się rozchodzić trzech moich najlepszych ziomków zostało pomóc mi sprzątać. Gdy skończyliśmy postanowiliśmy się jeszcze napić razem we czwórkę, ale teraz po czasie myślę, że nie był to najlepszy pomysł ponieważ piliśmy już bardzo dużo podczas imprezy i chyba film nam się urwał bo padliśmy na kanapie w salonie. Najgorsze miało dopiero nadejść - powrót moich rodziców do domu. Wiedziałem, że mieli wrócić rano i teoretycznie nie miałem powodu do obaw bo cały dom był wysprzątany na błysk lecz stało się coś dużo gorszego. Obudziłem się w ramionach kolegi. Nie wiem jak to się stało, pamiętam tylko, że zasnęliśmy wszyscy razem na kanapie, nie wiem co było później. Gdyby tego było mało pozycja w której leżałem z Michałem (moim kolegą) mogła mówić sama z siebie - miał przystawione usta do mojej szyi, jedną ręką obejmował mój brzuch, a drugą wsadził mi między uda. Gdy się obudziłem podskoczyłem z kanapy jak oparzony, ale żeby tego było mało stali nad nami moi rodzice. Spytałem ich od jakiego czasu tu stoją na co oni tylko pokiwali głową tak, że od razu widziałem jak ich zawiodłem. Na szczęście zachowali się spoko, zrobili mi i chłopakom śniadanie, zaczęli się pytać jak udała się impreza i nawet byli na tyle mili, że gdy dowiedzieli się, że chłopaki zostali pomóc mi sprzątać zaprosili ich na obiad. Gdy zostaliśmy sami oczywiście zaczęła się gadka, że w dupie mi się poprzewracało, że powinienem znaleźć sobie dziewczynę, a nie za chłopaków się biorę, ojciec to nawet chciał mnie już do psychiatry zapisać bo uznał, że takie zboczenie się leczy. Zdenerwowałem się, zacząłem nawet krzyczeć do nich, że nie jestem żadnym gejem. Nigdy nie pociągali mnie chłopcy, nadal czuję wstręt do tego co się stało, chociaż mam nauczkę by nie pić tyle następnym razem. Rodzice oczywiście mi nie wierzą, a nie chcę by myśleli, że jestem homo bo nie jestem! Ja zwariuję dzisiaj w tym domu! Ojciec nawet jak mnie przed chwilą minął burknął tylko na mój widok "pedał", a ja znowu zacząłem się drzeć, że ile mam im tłumaczyć, że nie jestem żadnym gejem na co on powiedział "już ja sprawię, że odechce ci się chłopaków". Nie wiem już co mam robić, najchętniej zapadłbym się pod ziemię. Wiem, że mają prawo tak myśleć i być na mnie źli, ale to nie jest wszystko tak jak myślą no, boże proszę powiedzcie mi jak to odkręcić bo jak będzie teraz tak przez cały czas to chyba ucieknę z domu. Boże co ja zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Gość Marlena523

ka-wa dlaczego niewiarygodna?
Przecież takie rzeczy się zdarzają.
Na początek powiem ci tak: co się stało już się nie odstanie. Najważniejsze jest teraz to odkręcić prawda?
I ja tu widzę dwa rozwiązania:
1. Znajdź sobie dziewczynę, przedstaw ją rodzicom - myślę, że wtedy uwierzą ci, że nie jesteś jednak homo.
2. Poproś kolegę z którym spałeś w takiej pozycji by wytłumaczył rodzicom jak było naprawdę.
Osobiście radziłabym ci zastosować obydwie opcje - najpierw drugą, a potem pierwszą. Życzę ci powodzenia i głowa do góry, nie takie rzeczy się w życiu dzieją. Widzę jak jest ci ciężko więc nie zamierzam Cię oceniać bo przecież to nie twoja wina, po prostu mówię co według mnie byłoby w tej sytuacji najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Ręka między udami? Chłopak wyraźnie dobierał się do ciebie i żadne tłumaczenie tego nie zmieni chyba, że wyraźnie powie to twoim rodzicom.
Musiałeś się mocno spić, jeśli tego nie pamiętasz.
Ale tak bywa. Znajomi wsadzili takiego spitego jegomościa do wanny, nie zauważył tego. Obudził się mocno zdziwiony.
Inny był na rybach, zaczął się topić i też tego nie zauważył.
Te historyjki znam z opowieści, ale chyba są prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...