Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z trudnym charakterem?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam . przychodze z pytaniem ... ostatniego czasu moj chlopak (20.lat) powiedział mi ze jestem dziecinna i mam trudny charakter (mam 17 lat ) chce pomocy ... jak zmienic swoje zachowanie i charakter ? jak nue byc zazdrosnym o to ze wychodzi czesto z znajomymi ? pomocy

Odnośnik do komentarza

Każdy człowiek nawet ten w związku potrzebuje czasu dla siebie . Nic dziwnego że ma ochotę spędzać czas ze znajomymi bo to normalna potrzeba społeczna , gorzej jakby zamykał się na świat . Jeśli potrafi dbać o związek i jednocześnie utrzymywać trwałe relacje z otoczeniem to bardzo dobrze . Gorzej jakby kompletnie Cię olewał dla znajomych a chyba tak nie jest ?
Uznaj to że spotyka się z kolegami jako coś naturalnego bo chyba sama masz takie potrzeby? Wątpię że chciałabyś odciąć się od znajomych i zamknąć się z chłopakiem w czterech ścianach ?
Kiedy on wychodzi zorganizuj sobie czas , spotkaj się z kimś , pójdź na spacer , poczytaj coś lub zacznij uprawiać jakiś sport . Związek jest ważny i trzeba go pielęgnować ale żadna skrajność nie jest dobra a każdy facet potrzebuje czasem pobyć w męskim gronie . Na siedzenie w domu będzie jeszcze czas a teraz jesteście młodzi więc i Ty korzystaj z tego :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...