Skocz do zawartości
Forum

Jak mam to interpretować?


Gość Żbik398

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna na spokojnie podchodzi do tematu , nie chce się spieszyć tylko powoli się poznawać . Może pisanie na początku jest dla niej łatwiejsze i przez to zdecydujecie czy chcecie się bliżej poznać w realu . Skoro chce pisać to dobry znak bo to znaczy że chce Cię poznać i nie skreśla na początku . Pamiętaj jednak żeby nie trwała zbyt długo ta znajomość tylko wirtualnie bo wtedy obraz człowieka potrafimy sobie mozno zidealizowac i mieć zupełnie odmienny niż jest w realu . Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Żbik398

jak ja mam jej powiedzieć ze chcę się kiedyś spotkać?? bo naprawde wydaję się być fajna dziewczyna, ale nie chciałbym w nieskończoność pisać i pisać tylko... ona jest ostrożna faktycznie . Powiedziała że będzie starać się pisac wieczorem

Odnośnik do komentarza

Póki co nic nie pisz o spotkaniu . Pisz z nią pytaj, staraj się ja poznać co lubi , jak lubi spędzać czas a po jakimś czasie (sam wyczujesz po jakim ) zaproś ja w miejsce w którym lubi przebywać lub zaplanuj dla Was coś co lubi robić . Wtedy pokażesz też że ja słuchasz i pamiętasz co ona lubi :)
Tylko nie pytaj bardzo natrętnie i ogólnie nie bądź natretny w pisaniu bo to może ja zrazić. Pewnie zanim się z Tobą spotka chce się upewnić czy na pewno chce tego , to nic złego :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna jest ostrożna. Napisała, że jest otwarta na rozmowę, chce z Tobą pisać, ale do niczego się nie spieszy. Prawdopodobnie chce Cię lepiej poznać i ocenić, czy warto spotkać się z Tobą w realu. Nie naciskaj na nią, prowadź spontaniczną, niezobowiązującą rozmowę. Zapytaj, co lubi, jakie ma pasje, jak spędza czas wolny. Niech Wasza znajomość rozwija się w naturalny sposób. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...