Skocz do zawartości
Forum

Niesłusznie oskarżona


Gość Tulusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Muszę się wyzalic. Przydazyla mi się dziś w pracy bardzo nie przyjemna sytuacja. Zostałam oskarżona o przyjście do pracy w stanie wskazującym na spożycie. Kierownik poczuł ode mnie woń alkoholu. Poczułam się jakby ktoś mnie obuchem uderzył bo ja alkoholu w minionych dniach nie spozywalam!Kazałam mu aby przebadal mnie alkomatem lecz ten stwierdził że mi ufa ale dodał że nie bedzie badal bo mógłby wyjść z tego klops-przyznam że tego nie zrozumiałam .Zglosilam się dobrowolnie do drugiego przełożonego na przebadanie -oczywiście wynik 0000.Dnia poprzedniego zjadłam kilka ząbków czosnku więc prawdopodobnie to było przyczyną odoru. Jestem w rozsypce .Poczułam się dotknięta cała ta sytuacja..nie chce mi sie jutro tam wracac..
Rozumiem że to było w jego obowiązku ale kuźwa?jak można nie odróżnić zapachu czosnku od alkoholu?martwię się teraz ze ludzie będą za plecami gadać na mój temat..dodam że choruję na depresję i niestety opinią ludzi przejmuje się za nadto.

Odnośnik do komentarza

Luzik, nie przejmuj się takimi bzdetami ;-) zbadali Cię - byłaś trzeźwa - sprawa jest jasna ! i głowa do góry ;-) aha i taka mała rada, myj zęby, płukaj płynem elmex i żuj czasem gumę , zwłaszcza jeżeli nie miałaś czasu na umycie ząbków :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...