Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić z płaczem bez powodu?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest ze mną? Przestało mi na wszystkim zależeć, na rodzinie,na przyjaciolach, na moich pasjach, na szkole, na życiu.Zaczelam płakać, czasem nie wiem dlaczego, płacze i nie moge przestać. Nie mogę spać. codziennie zgaszam światła w pokoju , zaslaniam rolety i siadam na srodku pokoju i patrzę się w ciemność, chyba sie wyciszam.czuje się lepiej Ale na chwile. wtedy pisze wiersze które mówią wszystko co "czuje" pisze je dla siebie, jest mi lepiej ,gdy pisze chociaż i tak tego nikt nie zobaczy

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie jest płacz bez powodu. Chyba, że to alergia oczu. Zapewne ostatnio nagromadziło Ci się smutnych, a może wzruszających przeżyć. Mam podobnie też często płaczę, ale robię to ze wzruszenia, jako doznanie artystyczne. Gorzej jeżeli ktoś płacze i nie przesypia nocy przez kogoś lub przez coś. Szkoda życia na nieprzespane noce. Sen jest bardzo ważny w funkcjonowaniu. Dlatego też może poczytaj sobie coś przed snem albo pooglądaj zdjęcia z instagrama. Ja mam instagram gdzie obserwuję ludzi co mnie inspirują i tych zdjęć jest naprawdę dużo także mi wystarczy tak z 5 minut pooglądać insta przed snem by zasnąć no i oczywiście jeszcze inne rzeczy oglądam.

Odnośnik do komentarza
Gość Helper234

Wygląda to jak depresja albo jej początki.Tylko tak można wytłumaczyć smutek bez powodu.Czasami przytrafia nam sie wiele smutnych lecz mało istotnych rzeczy.Jednak po pewnym czasie,kiedy sie skumulują nagle zaczynają mieć znaczenie i sprawiają ból.Nie przytrafiły Ci sie jakieś przykre rzeczy w ostatnim czasie,nawet błahe ?Pamietaj że płacz jest swego rodzaju mechanizmem który ma przynosić ulgę ale można go uszkodzić.Mózg po pewnym czasie ciągłego nieustającego smutku,depresji i stresu może powiązać płacz właśnie z takim stanem rzeczy i go zablokować,jako "nieodzowny element" tego co sprawia ci ból.

Spróbuj odnieść w czymś sukces,nawet mały.Nie siedź sama w domu,wygadaj się komuś.Przebywaj wśród ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...