Skocz do zawartości
Forum

problem z mamą


Gość Ewelina81Z

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina81Z

Jestem osobą homoseksualną, niedawno odzyskałam kontakt z Mamą. Żyję w związku z kobietą. Pierwsze rozmowy pokazały mi dobre chęci ze strony Mamy, że chce się pogodzić. Każdy dzień pokazuje co innego, niby normalnie rozmawiamy i za chwilę wyskakuje z czymś w rodzaju, czy oszczędności już roz*** (przepuściłam), czy "ona" (czytaj moja partnerka) ma dostęp do mojego konta, zaczęła jak i na początku wypytywać o miejscowość, z której moja dziewczyna pochodzi, o jej rodzinę, odległość od dworca. Robi się to podejrzane. Powiedziałam, że niedługo rzekomo przeprowadzamy się do innego miasta. Nie wiem, czy można Mamie zaufać? :( Czy to nie jest próba ściągnięcia mnie do domu, albo bardziej dowiedzenia się, gdzie mieszkamy - już wspomniała, że lepiej, żeby ona przyjechała, niż ja mam się kosztować. Jak powiedziałam, zapytałam, czy odda mi pewien dokument to się oburzyła i za kogo ja ją uważam... Znowu obarcza moją partnerkę winą, czy nie zrobiła ze mnie osoby homo... Boję się, że donikąd ten odnowiony kontakt nie prowadzi. Obecnie tylko moja partnerka pracuje, ja rozkręcam działalność online...

Odnośnik do komentarza

Ci , którzy wypowiadają swoje poglądy na temat związków homoseksualnych nie powinni zabierać głosu , bo o nie o to pytasz i nie z tym masz problem. Bóg stworzył Cię taką jaka jesteś. To jest tylko i wyłącznie Twoje życie i nikt nie ma prawa Cię oceniać. Myślę, że Pani Kamila może mieć rację jeżeli chodzi o Twoją mamę. Trzeba wielkiej otwartości umysłu i otwartości na świat, by zaakceptować ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Nie wiem ,czy Twoja mama jest taką osobą. Ty powinnaś wiedzieć to najlepiej , bo najlepiej ją znasz. Utrzymaj dobre relacje z mamą , a zobaczysz , co czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...