Skocz do zawartości
Forum

smutno


Gość juliij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się dzieje ale źle się czuję i czuję Głęboki smutek. Taki smutek jakbym wiedziała dramatyczne sceny wojny i czuła niesprawiedliwość. Tak właśnie odczuwa bodźce wrażliwa osoba. Każde słowo i gest potrafi mocno zranić. Niby nic, ale nie potrafię żyć i spać. Czuję się pokrzywdzona przez chłopaka. Nikt nie wie o moich Werterowych cierpieniach, nikt nie spyta szczerze i jak przyjaciel o samopoczucie. Nie wiem co to będzie, bo raz już byłam zraniona. Efekt był taki, że gdy były różne spotkania ze znajomymi i rodziną to nie potrafiłam z nimi siedzieć i rozmawiać przy stole. Jak mam rozmawiać jak człowiek, skoro czuję złość i pokrzywdzenie przez chłopaka. Świat codzienny najzwyczajniej olewam w imię cierpiętnictwa i tęsknoty. Boli mnie to. To że me serce krwawi, a świat jest obojętny. Ciekną mi łzy i nie mam sił, mimo, że leżę od 18.00. Nie nauczyłam się na kolokwium i oczywiście pewnie czekają mnie nieprzyjemności.
Prawda jest taka, że jak ktoś chce mieć chłopaka to zawsze będzie olewany przez facetów. Męczy mnie to życie. Mam wrażenie że śmierć daje ulgę i ma sens, bo ta ziemska męka się kończy. Teraz rozumiem samobójców. Bo wyobrażam sobie co to znaczy cierpieć z miłości

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Napisałaś, że cierpisz przez chłopaka, ale nie sprecyzowałaś, co się stało. Rozstaliście się? Zerwał z Tobą? Zdradził Cię? Wykorzystał? Rozumiem, że przeżywasz to bardzo i masz do swoich emocji prawo. Zastanów się jednak, czy pielęgnowanie w sobie smutku, żalu, bólu, cierpienia w czymkolwiek Ci pomaga? W ten sposób nie ukarzesz nikogo innego, jak tylko siebie. Hodujesz w sobie złe emocje, które zjadają Cię od środka, odbierają Ci radość życia, niszczą motywację. Jeśli sama nie radzisz sobie ze swoim samopoczuciem, rozważ skorzystanie z pomocy psychologa. Warto też "przegadać" swoje problemy uczuciowe z jakąś bliską osobą, np. mamą, przyjaciółką. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że jest garstka chłopaków i dziewczyn którzy wiedzą co to jest miłość i oni nie mogą trafić na siebie, więc trafiają na nieodpowiednich partnerów i tak się kończy. Często dziewczyna nawet celowo wybiera nieodpowiedniego partnera. Na studiach ciężko poznać kogoś o dobrym sercu, bo młodzi ludzie nie są uczuciowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...