Skocz do zawartości
Forum

Widziałam się z nim 2 razy a wstydze sie od niego odebrać tel...


Gość lato2017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lato2017

Witam
Poznałam go na portalu no i przeważnie to on gadał itp..Ja jestem mega nieśmiała dlatego przed spotkaniem walnelam sobie kilka głębszych, żeby jako tako sie rozluźnić. ..

.potem poszlismy na piwo i tak jakos poszlo...po spotkaniu dzownil a ja wylaczalam telefon alno nie odbieralam..a po dwóch godzinach pisze mu sms typu "sory nie mogłam gadac".. Boje sie ze sie zatne ze powiem cos głupiego i nietaktownego albo ze wyczuje ze sie denerwuje i jestem speszona...

Podoba mi sie ale nawet jesli koles mi sie nie podoba to sie wstydzę przed nim itp...Pomocy:-( :-( :-( juz tyle szans straciłam na fajną relację. ..wszystko przez to ze taka dzikuska ze mnie... :-( :-(

Odnośnik do komentarza

Masz niską samoocenę, dlatego jesteś nieśmiała, niepewna siebie, zalękniona aż obawiasz się odebrać telefon od znajomego. Nawet jeśli się zatniesz, nawet jeśli nie będziesz wiedziała, co powiedzieć, czy świat się zawali? Nie! Najlepszym rozwiązaniem będzie mówienie o swojej nieśmiałości wprost. "Słuchaj, sorry, że tak często milczę albo się nie odzywam, ale jestem nieśmiała i nie wiem, jak podtrzymać rozmowę". Jeśli facet będzie rozsądny, dojrzały, mądry, to nie tylko, że Cię zrozumie, ale pomoże Ci przezwyciężyć nieśmiałość, że poczujesz się w jego towarzystwie swobodnie. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak, jak facet bedzie mądry, dojrzaly i autentycznie bedziesz mu sie podobać to Twoja niesmiałość nic nie przeszkodzi. Poza tym skoro juz go widzialas, dobrze Wam sie gada? Tak? A co najważniejsze podoba Ci sie to odbierz ten telefon, pierwszy raz najtrudniejszy jest potem juz bedzie bezproblemowo. Dasz radę :) Mów powoli,słuchaj :) Poza tym tak jak ktoś wyzej napisał jak macie być razem to będziecie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość lato2017

~roshen
Jak macie być razem to będziecie, mimo to, że jesteś nieśmiała. Wydaje mi się że nieśmiałość jest coraz rzadziej spotykana i powinnaś bardziej docenić swój urok.
coraz rzadziej spotykana..to:mnie dobiles..lekka nieśmiałość moze być urocza ale ja jestem na tyle nieśmiała, ze przed każdym spotkaniem musiaamma walnac sobie setke i piwo na odwage...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...