Skocz do zawartości
Forum

Obsesja


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 26 lat, męża i zdrowa córeczkę. Kilka lat temu chorowałam na anoreksję z której wyszłam sama. Od pewnego czasu, mimo tego że karmie piersią i ważę mniej niż przed zajściem w ciążę wciąż myślę że jestem gruba, że nie powinnam jeść. Te myśli ani na chwilę mnie nie opuszczają, najchętniej ciągle bym ćwiczyła . Nie potrafię ani na sekundę przestać myśleć i tym. Zgubiłam siebie, jestem szara , przygaszona , nie potrafię się śmiać.normalnie funkcjonować.. potrzebuję pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość przesłuchaj1010

Wiesz czasem im bardziej nie chcemy czegoś myśleć tym o tym myślimy bo wkładamy w to dużo emocji może po prostu lepiej zmienić nastawienie do życia a swoją figurę i ciało odstawić na boczny tor bo tak na prawdę najważniejsze jest królestwo i szczęście wewnętrzne a to myślenie o tym czy figura jest taka czy sraka zabiera Ci to szczęście po prostu moim zdaniem lepiej zmienić nastawienie .

Odnośnik do komentarza

Droga 26-latko, podejrzewam, że anoreksja wróciła i wcale nie udało Ci się wymknąć z jej szponów. Ćwiczenia, myślenie o swojej sylwetce jako grubej mimo niskiej wagi, przygnębienie to niepokojące zwiastuny rozwijających się zaburzeń odżywiania. Jeśli zależy Ci na szczęściu swoim i swojej rodziny, koniecznie skonsultuj się z psychologiem i rozważ rozpoczęcie terapii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, że poświęciła Pani chwilę czasu na napisanie . Tak bardzo chciałabym uniknąć wizyt u psychologa itd ale nie wiem czy podołam temu sama. Najgorsze jest to, że nawet uczuć nie potrafię okazywać , że wszyscy i wszystko mnie drażni. I że nie jestem sobą , że zamiast się cieszyć wciąż jestem przybita .. Boję się utyć , boję się gdy nie cwicze , gdy jem. I przeraża mnie to jaka jestem teraz .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...