Skocz do zawartości
Forum

Faceci potrafią zniszczyć przyjaźń :(


Gość K.W123

Rekomendowane odpowiedzi

mam przyjaciolke ktora spotyka sie z chlopakiem z ktorym wczesniej krecilam ja... Ona od tego momentu jak sie spotyka z tym to wiesz taka jakas dziwna jest. Zawsze np mi mowila ze np. Pisze z tym I z tym o tym I o tym, mowila z kim sie spotyka itd A teraz jak o cos zapytac to CO CIE TO INTERESUJE albo ze GLUPIE PYTANIA ZADAJE... Nie wiem czy to on jej cos mowi czy jak... Np miala sie dzis spotkam albo z nim albo z takim sylwkiemA jak sie zapytalam z kim sie widzi to napisala CO CIE TO INTERESUJE Wkurza mnie takie cos... Ale wiesz co jak ja sie z nim spotykalam to np opowiadalam jej Co mi np mowil A teraz jak mowi mu to KASIA MI MOWILA ZE np TY POWIEDZIALES TO I TO... sama sie przyznaje Wydaje mi sie ze on jej powiedzial ze albo ma mi nie ufac albo ze ma mi nie mowic wszystkiego dlatego taka jest. Wiedzialam ze facet moze zniszczyc przyjazn..
PS. Chodzi mi o samo to jak ona się zachowuje a nie o czym my rozmawiamy. Wcześniej nie było z tym problemów..

Odnośnik do komentarza

Dyskrecji nigdy za wiele, ale jeżeli przyjaciółka jest z Twoim byłym chłopakiem, to nie świadczy o niej dobrze, a przede wszystkim mam wątpliwości, czy oby napewno jest taką super przyjaciółką za jaką ją miałaś.

Odnośnik do komentarza

Nom. Jeżeli nie rozgadujesz rzeczy, to powinna Ci o wszystkim mówić. Jak przyjaźń to przyjaźń. Ale...ja nawet nie ważę się wierzyć w taką idealną przyjaźń. Cieszę się z dobrych koleżanek, które nigdy mi nie zrobiły nic złego. A Ty i koleżanka doroślejecie - to chyba poniekąd normalne, że więzi koleżeńskie słabną w imieniu miłości do chłopaka. Później założycie rodziny i to rodzina będzie najważniejsza. Grunt to mieć dobre relacje i nie wymagać też za wiele od drugiego i nie obwiniać go, bo to nic nie da, a raczej zniechęci.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie zdradzilam jej żadnej tajemnicy.
Nie o to chodzi zauważyłam po prostu ze bardzo się zmieniła jak teraz się nim spotyka. Zauważyłam to jak byłam u niej ostatnio. Nawet przyznała mi się że ona ciągle o mnie jemu wspomina albo gadajac z nim przez telefon powiedziała że jestem szmata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...