Skocz do zawartości
Forum

Co powinna zrobić osoba, która ma trudności w komunikacji z rodzicami?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy: mam 17lat i nic nie jest takie jakbym chciał.Codzień zazdroszcze komus czegoś,choc sam mam duzo.Codzien musze borykac sie z myslami co zrobic by rodzice sie ze mna dzis nie pokucili, codzien mam natrectwa mysli ze musze cos rb tak jak gdybby ktos mna sterowal.Juz powoli nie daje rady.Czasem poprostu jestem wykonczny pomimo tak mlodego wieku.Wszytsko mnie denerwuje. Marze o tym by kiedys byc bogaty bym mogl wyrwac sie z domu od rodzicow i mieszkac sam.Co rb prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Duzo i wytrwale się uczyć i za pomocą swojej wiedzy i zdobytego zawodu bezpiecznie wyfrunąć z domu i żyć na własny rachunek.

Ponadto regularnie biegać na karatę, siłownię, boisko sportowe lub inne zajęcia, aby stres codzienny, frustracje z powodu marudzenia rodziców czy nauczycieli szybko z siebie wyrzucić w zdrowy i miły sposób wraz z litrami potu.

Jak już będziesz dorosły będziesz pracował na to swoje bogactwo, to będziesz nie mniej zestresowany. Najpierw dlatego, że Ty będziesz podwładnym i również wtedy jacyś szefowie będą od ciebie coś wymagać, co będzie cię stresowało i frustrowalo. Potem to Ty będziesz szefem, bossem i To Ty będziesz musiał dbać o firmę, martwić się rynkami zbytu...

Czyli nie mów, ze Ty już wymiękasz. Cale życie będzie takie, że chętnie by się rzeklo : ja już nie mogę, ja wymiękam.

Witaj w świecie ,w którym dorastasz. Problemy będą zawsze. Pytanie co robić, jak się ustawiać psychicznie i fizycznie aby dać radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...