Skocz do zawartości
Forum

Zagubienie


Gość Agacisz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agacisz

Hej mam taki problem często gdy wychodzę z domu o ile już w ogóle wyjdę zdążą się że nie wiem gdzie jestem mimo że znam tą trasę długo się zastanawiam aż sobie przypomnę albo i nie ludzie dziwnie na mnie patrzą gadają o mnie dziwnie się zachowują rozmawiam sobie z mężczyzną w mojej głowie czasem jest miły czasem się z nim kłucę ale też są momentu że się co boję straszy że zrobi mi krzywdę mówi nawet że sama sobie coś zrobię albo swoim bliskim czasem widzę to ale nie wyraźnie nie wiem już co mam zrobić

Odnośnik do komentarza
Gość Agacisz

Od ok 6 miesięcy to trwa są momentu jestem pobudzona pewna siebie czuje się wyjątkowo a czasami nie mam ochoty żyć miałam próbę samobójczą nie udana kolegą uratował ale boję się że zrobię to jeszcze raz lęk towarzyszy mi praktycznie cały czas

Odnośnik do komentarza

Agcisz, czy jesteś sama w domu? Ile masz lat. Czy masz kogoś ,komu ufasz? Zadzwoń do tej osoby i poproś o pomoc. Jeżeli wyjdziesz z domu w towarzystwie innej osoby , a nawet sama do lekarza , to nic złego nie może Cię spotkać. Może masz w domu jakieś leki , które złagodzą Twój lęk. Powinnaś iść jutro do lekarza. Zapisze leki , które Ci pomogą i uwolnią od lęku. Najlepiej , gdybyś poszła z kimś , kto Ciebie zna i komu ufasz.

Odnośnik do komentarza
Gość Agacisz

Rodzina ma wszystko w nosie nic ich nie interesuje mam 28 lat kolega wyjechał wszystkich znajomych odsunęłam od siebie boję się ich ośmielam się od wszystkiego pewnie dobrze mi radzisz byłam już w takim stanie że chciałam pogotowie do siebie wezwać ale on mi zabronił

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...