Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość o przyjaciela


Gość bartek11261

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek11261

Mam bardzo dobrego przyjaciela bardzo mi na nim zależy. Gdy go widzę z jakimiś innymi kolegami to mi się smutno robi jestem zazdrosny, jak się kiedyś ponuciliśmy i myślałem że się już nie pogodzimy to co jakiś czas beczałem i nie potrafię sobie wyobrazić że już nie jesteśmy przyjaciółmi. a gdy nie będziemy przyjaciółmi to mogę wpaść w depresje i czemu się tak zachowuje gdy go przy mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Bartek, nie można być tak zaborczym, jak to napisała Iskra i nie możesz wymagać od kolegi aby był tylko z Tobą i z Tobą się kolegował. Jeżeli będziesz tak postępował, przyjaciel ucieknie od Ciebie bo będzie czuł sie kontrolowany i zniewolony. Powinieneś zdystansować się do jego kontaktów z innymi znajomymi. Jesteście przyjaciółmi, ale kolegów i koleżanek można mieć wielu. Podobnie też będzie gdy zwiążesz się z dziewczyną. Ona również będzie miała swoje koleżanki a nawet kolegów. Musisz pohamować swoją zazdrość, inaczej zepsuje przyjaźń i związek. Pamiętaj, że każdy człowiek powinien mieć trochę przestrzeni dla siebie i pewne tajemnice, którymi nie dzieli się z nikim. Nie jesteś jedynym człowiekiem na świecie, są też inni ludzie, których lubi Twój przyjaciel i chce utrzymywać z nimi kontakt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...