Skocz do zawartości
Forum

Problem z przeszłością


Gość Mezczyzna12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mezczyzna12345

Witam zaczne od tego że jestem 100% hetero. Do niedawna bylem dusza towarzystwa imprez itp. Masa znajomych. Powodzenie u kobiet. Sam bylem w zwiazku paro letnim. Teraz jesienia przypomnialo mi sie moje dziecinstwo i to co wyprawialismy z kolega. Ocieranie sie o siebie, Imitacja seksu, wspolna masturbacja itp. Dreczy mnie to strasznie. Wydaje mi sie ze nie moge juz byc z zadna kobieta bo bedę ją oszukiwał. Ale przeciez ja mialem 10 moze 11 lat. Szkola podstawowa i bylem nieswiadomy tego co robie. Dodam ze zawsze podobaly mi sie tylko i wylacznie kobiety. I obracam sie za nimi na kazdym kroku. Popadlem w depresje. Wydaje mi sie ze nie mam juz po co zyc. Ze nie bede mial kobiety bo sam sie przed nimi hamuje.Nawet jak by mi to przeszlo za pare miesiecy i poznam kobietę, to boje sie ze znow depresja zwiazana z przeszloscia powroci i zrujnuje dziewczynie zycie.prosze o konkretna odp i nie wyzywanie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to Cie pocieszy. Niemniej w wieku o jakim wspominasz dwie dziewczynki zainteresowane seksem, ubrane, udawaly stosunek, bo bardzo byly ciekawe na czym ten ten temat polega. Bardzo to je ekscytowalo, mialy poczucie, ze robia cos zakazanego, przjemnosci zadnej z tego nie czuly ale uwazaly, ze odkrywaja cos fascynujacego.

Jedna z nich miewala przyjaciolki, ktore fascynowaly ja swoim charakterem ale i uroda. Dziewczyny czesto patrza, ze kolezanka ma pieknie wykrojone usta, zgrabne nogi lub piekne wlosy.

Ona tez jak byla mloda mezatka miala kolezanke, ktora bardzo lubila za jej humor, charakter i otwartosc na drugiego czlowieka. Niemniej podobalo sie jej tez cialo owej kolezanki i nawet czasem myslala sobie, ze pieknie byloby je dotykac.

Oprocz tych zauwazan swojej plci jak byla nastolatka to podkochiwala sie w duzej liczbie kolegow co jakis czas. potem z innymi biegala na randki, potem znalazla sobie meza, z ktorym jej bardzo dobrze. Nigdy nie uwazala, ze jest homo niepewna.
Po prostu ludzkie cialo jest piekne- i kobiece i meskie. Zwykly czlowiek jak nie jest malarzem, rysownikiem, fotografem to tylko zmyslem swoich oczu podziwia urok i zgrabnosc czlowieka czy to w wydaniu kobiecym czy meskim.

Wroc do normalnego zycia i przestan sie zadreczac incydentami z pacholectwa, bo wiekszosc ludzi cos takiego przezylo i nawet juz tego nie pamieta. Dorastanie i ciekawosc swiata seksu prowadza do takich zachowan. To jest ludzkie i normalne.

Odnośnik do komentarza

MI WLASNIE PRZED CHWILA KTOS Z DOKLADNIE TAKIM SAMYM PROBLEMEM ZRUJNOWAL ZYCIE! IDZ DO SEXUOLOGA. AZ ZASTANOWILAM SIE CZY TO CZASEM NIE ON NAPISAL SERIO. TO SAMO :( ROK MNIE ZWODZIL I OKLAMYWAL...BISEXUALISTA IDZ I SIE NIE WSTYDZ. DAJ SOBIE POMOC!!!

Odnośnik do komentarza

Problemem nie jest Twoja przeszłość, tylko to, jak ową przeszłość interpretujesz, jakie nadajesz jej znaczenie. Zauważ, że jakiś czas wszystko było w porządku, w ogóle nie zaprzątałeś sobie tymi myślami głowy. Nagle zacząłeś zastanawiać się, co oznaczają dawne seksualne zabawy z kolegą. Ja widzę to jako pewien etap w rozwoju psychoseksualnym człowieka. Pojawiła się burza hormonalna, napięcie, potrzeba jego rozładowania, fascynacja ciałem drugiego człowieka i dlatego miała miejsce sytuacja z kolegą, którą opisałeś (imitacja seksu, masturbacja). Niemniej jednak nie widzę powodu, dla którego miałbyś się hamować, podejmując relacje z kobietami. Jeśli fascynują Cię wyłącznie kobiety, byłeś dotychczas tylko z kobietami, to nie jesteś biseksualny. Kluczem do spokoju jest akceptacja swojej przeszłości, seksualności. Rozważ rozmowę z psychologiem/seksuologiem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...