Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię wybaczyć chociaż kocham i tęsknię


Rekomendowane odpowiedzi

Prawie rok temu rozstałam się z chłopakiem a właściwie on postanowil zakończyć ten związek. Mieszkaliśmy razem przez 3 lata , były lepsze i gorsze chwile ale kochalismy się i planowaliśmy wspólne życie . A tu nagle on odszedł z dnia na dzień . Wyprowadził się , zmienił pracę , wrócił do rodzinnego miasta . Próbowałam dowiedzieć się dlaczego ale on mówił tylko że to nie moja wina , że problem jest w nim i że nie jest dojrzały na to wszystko. Teraz prawie po roku bo jakoś miesiąc temu odezwał się . Powiedział że żałuje że tak postąpił , że nadal mnie kocha i tęskni . Że chciałby naprawić to co zniszczył . Ja nie potrafię mu wybaczyć . Dopiero od 3 miesięcy śpię w miarę normalnie ale prawie każdego dnia płacze za nim , nadal go kocham ale nie jestem w stanie uwierzyć że to by się nie powtorzylo. Czuję że nic nie ma sensu , mam 28 lat chciałam założyć rodzinę ale wiem że jeszcze długo się nie zakocham i nie zaufam. Nie wiem co mam zrobić ze swoją samotnością . Nie mogę być z facetem którego bardzo kocham to dla mnie jest straszne doświadczenie. ..

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci współczuję i rozumiem, że czujesz się zraniona. Mieliście plany, chcieliście założyć rodzinę, gdy tymczasem chłopak się wycofał i odszedł. Teraz po długim czasie chce wrócić i spróbować raz jeszcze. Ty z kolei nie jesteś w stanie wybaczyć. Zastanów się, czy chcesz w ogóle odnawiać z nim kontakt. Pamiętaj, że decyzja zależy wyłącznie od Ciebie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Próbuje żyć normalnie , pracuje , spotykam się ze znajomymi , mam swoje hobby i plany ale co z tego jak wieczorem kiedy kładę się do łóżka łzy same płyną mi z oczu , czuję że serce mi pęka a już minął prawie rok . On twierdzi że dojrzał teraz do założenia rodziny. Nie rozumiem dlaczego musiał odejść żeby dojrzeć. Przecież poczekalabym aż będzie gotów . Wiem że nie byłabym w stanie już mu zaufać. Może bardziej liczę na rady jak się z tym uporać , chociaż pewnie nie ma recepty na mój stan

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...