Skocz do zawartości
Forum

Dziwne odczucie "bycia sobą"


Gość NadziejaStudia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NadziejaStudia

Witam serdecznie,
Ne wiem, jak mogę opisać swój problem. Chodzi mi o to, że "dziwnie" się czuję sama ze sobą, czuję się tak, jakbym była jakimś dziwakiem, jakbym miała jakiś defekt. Dodatkowo jeszcze nie odczuwam ŻADNYCH emocji, mimo że to przecież niemożliwe, żeby żywy człowiek nie odczuwał żadnych emocji. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Ty jesteś jak zdrowie, ile trzeba Cię cenić, ten tylko się dowie, kto Cię stracił.

Szczerze mówiąc, ja nie mam problemu z brakiem uczuć. Wzruszam się kilka razy dziennie. Skoro przejmujesz się studiami i swoją depresją, to raczej masz uczucia, prawda. A masz może zwierzaka jakiegoś? To możesz mu okazywać uczucia. Albo jak jakiś chłopak Ci się podoba to też możesz mu to powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że czujesz się dziwnie sama ze sobą, jakbyś miała jakiś defekt. Możliwe, że nie akceptujesz siebie i masz zaniżoną samoocenę. Wspomniałaś też, że nic nie czujesz. Sam jednak fakt, że nie tolerujesz siebie, czujesz się sama ze sobą subiektywnie źle, świadczy o tym, że jednak coś odczuwasz, zatem nie można stwierdzić, że jesteś pozbawiona emocji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...