Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają te zaburzenia pamięci?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 16 lat i od bardzo długiego czasu(m.in od 4 klasy podstawówki) mam zaburzenia pamięci jak i intelektualne, nie potrafię się skupić na lekcjach i zapominam wszystkiego co wyjaśniono mi bodajże przed godziną lub dwoma. Problem również tkwi w "sprawach sercowych" ponieważ jeśli spodoba mi się jakaś dziewczyna i uda mi sie z nią wejść w związek to po tygodniu już nic do niej nie czuję i wiem, że to mogło głupio zabrzmieć ale podejrzewam, że to też podlega zaburzeniom, które mi dolegają.

Odnośnik do komentarza

Problemy dotyczące trudności w nauce mogą dotyczyć zburzeń pamięci, myślenia, koncentracji, percepcji. Warto byłoby skonsultować się z psychologiem i zrobić odpowiednie badania funkcji poznawczych. Jeśli chodzi o łatwe zakochiwanie się i odkochiwanie, to nie traktowałbym tego jako zaburzeń. Jest to charakterystyczne dla osób w wieku dojrzewania, kiedy pojawia się burza hormonalna.

Odnośnik do komentarza

hej mam problem. Mam 16 lat i mimo że siedzę nad książkami całymi dniami to mam ogromne trudnosci z zapamiętywaniem. moge powtarzac jedno słowko z jezyka obcego 25 min a po chwili i tak je zapomne. z koncentracją tez dobrze u mnie nie jest. jesli chodzi o wykonanie jakis zadan to nie mam z tym problemu tylko z pamięciówką ,nie wiem juz co mam robic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...