Skocz do zawartości
Forum

Problemy emocjonalne i samookaleczanie


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zmeczona, nie chce mi sie zyc... nawet chodzic do szkoly, bo i tak jestem za glupia i nikt mnie nie lubi. znaczy mam jedna kolezanke, ale czesto mnie olewa lub sie tak krzywo na mnie spojrzy, az mi sie chce plakac.. musze chodzic, bo moge miec problemy. czesto nie moge spac, spie od 2-6 godzin lub wcale. nie taka chcialam byc... mam lekka nadwage (w ciagu 1,5 roku przytylam--->15kg) to ze stresu, potrafie i zdarzalo mi sie ciac, zrzucac ze schodow, bic sie przedmiotami, pic alkohol.

Odnośnik do komentarza

Masz bardzo niską samoocenę , a to wpływa na odbiór rzeczywistości. To ,że Cię nikt nie lubi , a koleżanka krzywo popatrzyła, może być Twoim subiektywnym odczuciem.Pani Kamila pytała , czy masz wsparcie rodziców. Czy oni widzą ,co się z Tobą dzieje? Czas dojrzewani jest okresem trudnym. Powinnaś porozmawiać z psychologiem. Może coś wydarzyło się w Twoim życiu i to ciągnie się za Tobą. Zaburzenia snu nie są typowe dla Twojego wieku. Zadawanie sobie bólu fizycznego może świadczyć o tym , że chcesz zagłuszyć inny bardziej dotkliwy ból. Poszukaj pomocy psychologa skoro chcesz się uwolnić od cierpienia. Niestety przed kimś musisz się otworzyć. Z pewnością nie pij alkoholu , bo to może pogłębić Twój zły stan psychiczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...