Skocz do zawartości
Forum

Nie znajdę nigdy już miłości


Gość Zosienka124

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zosienka124

Czy każdy tak ma? Ze po rozstaniu wydaje sie ze juz nigdy się nikogo nie pozna? Ze juz nigdy się nikogo nie pokocha?

Rozstałam się z chłopakiem z pół roku temu. Był miłością mojego życia. Miałam wielu chłopaków, ale ten był wyjątkowy a raczej to uczucie. Dałam z siebie 300% w ten związek ale się rozpadł.

Każdy mówił, że przejdzie ale ja dalej w głębi duszy cierpię. Poznaje chłopaków ale to nie to samo... Nie umiem do nikogo poczuć uczucia. Wydaje mi się, że już nigdy nie będę zakochana jak wtedy... Ze juz nigdy nie będę szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Gość Zosienka124

Miałam z 5 chłopaków. Dwa powazne związki. Charaktery różne ale zazwyczaj to byli mężczyźni silni, niezależni za którymi trzeba było latać. Związki konczylg się zazwyczaj z powodu kłótni. Bo chłopak olewał,ja potrzebowałam większej uwagi, bliskości, bezpieczenxtwa i nie można było się dogadać.
Z ostatnim stwierdziliśmy że nie możemy się dogadać, on miał problemy, znajomi byli wazniejsi i pomimo że mnie kochał nie walczył o nas.

Nie umiem poznawać fajnych facetów. Wszyscy mnie albo chcą zaciągnąć do łóżka albo jestem dobra kumpela.

Przez to że ostatni ,wiązek skończył się burzliwie i dalej go kocham, to mam w głowie, że już nigdy nikogo fajnego nie znajdę i nie pokocham.

Odnośnik do komentarza

"mam w głowie, że już nigdy nikogo fajnego nie znajdę i nie pokocham." To tak jakbyś sie programowała na taką sytuację.

Ponadto co to za argument o silnych męzczyznach i lataniu za takim. Może inaczej rozumiemy słowo "silny". Uważam,że silny, to taki, który, wie czego chce, dązy do swojego celu, nie załamuje sie byle niepowodzeniem. A chyba Ty uważasz,że silny to taki macho, który pokazuje- no owszem, fajna laska jesteś, ale nie myśl,że ja na Ciebie będę zbyt dużo czasu tracił i starał się o Ciebie w jakiś ceregielach, nic z tych rzeczy- albo godzisz się na to co proponuję, albo na drzewo. A taki proponuje minimum uwagi w czasie gdy ma potrzeby samcze.

Tego kwiatu pół światu i czekaj spokojnie na takiego, który Tobie się spodoba, ale jednocześnie i Ty będziesz dla niego ważna. Zaden chłopak nie ciągnie do łożka, o ile dziewczyna tego nie chce. Owszem nieraz rzucają propozycję "mam niewątpliwą ochotę na twą wątpliwą cnotę"- ale należy to przyjąć jako naciągany komplement i spokojnie zignorować zaczepkę.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Dobrosławska

Po pierwsze -Nie szukaj . Niech mężczyzna znajdzie Ciebie.
Ten z którym byłaś ostatnio nie jest jedyny. Kazda"milosc" jest inna. Zdarza się wyjatkowa, ale nie ma reguły ile razy w życiu.
Z tego co piszesz odbieram Cię jako osobę uczyciową, wrażliwą , zależną i jeszcze nie całkiem dojrzałą emocjonalnie. Spotkałas kogoś wg Ciebie wyjątkowego(emocjonalnie). Ale będziesz pewna ,że masz wyjątkowego kiedy będziesz już stabilna emocjonalnie i dojrzała, bo napewno spotkasz nie jedną, wartościową osobę.
Jeśli bardzo cierpisz z powodu straty tego chłopaka, wychodz częściej do znajomych,do ludzi, na jakieś zajęcia, żeby mieć jak najmniej czasu na rozmyślania. One Ciebie wyczerpują,a życie dopiero przed Tobą. Związek minął, nie wróci, rozdział zamknięty. Amen.
Otwórz się na przyszłość i ciesz się tym co masz. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Gość MrSpock

zazwyczaj to byli mężczyźni silni, niezależni
==
I to jest błąd. Zawsze taka relacja źle się skończy. Wybieraj chłopaka spokojnego o dobrym sercu, który się uśmiechnie, zażartuje i będzie pytał czy potrzebujesz w czymś pomocy.

Odnośnik do komentarza
Gość szczęście444

Po prostu się uśmiechnij jak dziecko poczuj się szczęśliwie zrzuć wszystkie ciężary z umysłu uwolnij się od wszystkiego po prostu uśmiechnij się i czuj się szczęśliwa bo masz taką możliwość :)
a

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...