Skocz do zawartości
Forum

Natręctwo myśli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, z tej strony Kuba od jakiegoś czasu mam problem ze sobą. A więc moja przygoda rozpoczęła się gdy przeprowadziłem się na inne mieszkanie na 8 piętrze zawsze mieszkałem na dole. Po jakimś tygodniu bolała mnie strasznie klatka piersiowa u góry i nie wiedziałem co to może być potem doszło już źle samopoczucie, niechęć do życia i w ogóle brak siły. Cały czas sobie wymyśliłem chorobę robiłem badanie usg tarczycy oraz usg brzucha wszystko ok oraz echo serca tez wszystko okej. Ale cały czas od czasu boli mnie w tym jednym miejscu, ale to nie jest najgorsze tylko właśnie brak siły motywacji do życia i cały czas lek ze coś tam mam. Natr3ctwo myśli czym bardziej walczę tym bardziej myślę biorę leki na uspokojenie Ale to nic nie pomaga. Dodatkowo witaminy biorę i tabletkę na o nazwie Doexepine Ale nic nie pomaga. Bym chciał odzyskać siły i motywację do życia i pozbyć się tych leków. Co mam najlepiej zrobić proszę o odpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Zagaiłes o mieszkaniu na 8 pietrze. Chcesz powiedzieć,że zastanawiasz sie czy to fobia zwiazana z wysokoscia? Czy tylko ze zmianą mieszkania? A może w tym mieszkaniu sa niekorzystne dla ciebie prądy. Ludzie czasem posilkują sie opinią różczkarza, radiestety i czasem wystarczy przestawić w inne m-ce łożko i unika sie niekorzystnych prądów dla siebie i samopoczucie zdecydowanie wzrasta.

Odnośnik do komentarza

I no ostatnio miałem jeszcze taki problem że dostałem nalot na języku gdy pojechałem na basen i siedziałem w saunie. Już zapisałem się do psychologa i zobaczę może mi pomoże. Najgorsze są te same myśli że mi coś jest a nic nie pomaga cały czas o tym myślę. Aż nie wiem co zrobić ze Soboa czasem. I to nic nie pomaga nie potrafię się zrelaksować, cały czas jestem spięty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...