Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego słyszę krzyki w głowie?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat i już od jakiś kilku lat mam tak, że jak jestem sama w pokoju i jest spokój i cisza to w pewnym momencie słyszę w swojej głowie tak jakby krzyki, gdy np. czytam coś w internecie to tak jakbym krzyczała w myślach. Czy jest to jakaś choroba?

Odnośnik do komentarza

Nie utożsamiał bym się z tym za bardzo , ponieważ zgłębiałem sam temat umysłu i wiele myśli może pochodzić z zewnątrz
moim zdaniem umysł bywa odbiornikiem , więc nie przejmuj się :) moje myśli to kompletna beznadzieja wstyd mi za nie ale wiem , że warto się nimi przejmować .

Odnośnik do komentarza

Też miałam głośny szum w uszach, zupełnie jakby pociąg przejeżdżał.
Lekarz mi powiedział, bym się nie wsłuchiwała w te szumy, bo one zostaną.
Zaczęłam je ignorować, można to zrobić, można się od nich odciąć i na co dzień, nie słyszę ich.
Czytając twój wpis, znowu zaczęłam nasłuchiwać - szum nadal jest i to dość głośny. A jeszcze jak zaczęłam go analizować, to się nasilił.
Skupiłam się na innych dźwiękach z otoczenia, szum znika.
Lekarz miał rację. Naucz się ignorować szum, nie wsłuchuj się w niego.

9999....też ma rację. Umysł jest odbiornikiem , przecież słyszymy co do nas mówią, czy szum drzew, dźwięk dzwonka itd.
Ktoś rozmawia przez telefon, czy słucha radia, tych fal , tych nośników dźwięku jest coraz więcej, otaczają nas i co bardziej wrażliwi, mogą je odbierać jako szum.
Udowodniono nawet, że niektórzy ludzie mogą odbierać słowa, całe zdania, po prostu z eteru.
Czyli nie każdy, kto słyszy głosy, jest od razu wariatem. /bo pewnie i tacy są/

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie. Rzadko się tak zdarza ale w pewnym momencie, mimo że myślę normalnie i zachowuję się spokojnie, w mojej głowie wszystko wydaje się naraz bardzo głośne. Bardzo trudno to ująć słowami, ale moi przedmówcy chyba nie bardzo rozumieją typ problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...