Skocz do zawartości
Forum

Jak ją zagadać, żeby lepiej czuła się w moim towarzystwie?


Gość T...m

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio poznałem fajną dziewczynę. Piszemy ze sobą już ponad dobry miesiąc, rozmawiamy twarzą twarz co jakiś czas, co jest lekkim kłopotem dla niej ponieważ się wstydzi. Nie wstydzi się jakoś bardzo, ale jest to zauważalne, gdyż na moje pytania stara się odpowiadać jak najkrócej i boi się rozwinąć temat. Jak ją sobą "bardziej" zainteresować, aby przestała się wstydzić? Jak ją zagadać, żeby lepiej czuła się w moim towarzystwie? Nie wiem jak rozmawiać, gdy dziewczyna się mnie wstydzi.

Odnośnik do komentarza

Prosta sprawa, pytaj ją o to w czym jest dobra i czym mogłaby się pochwalić. Spytaj o plany na przyszłość, o to gdzie wyjeżdża na wakacje, czy ma kota i pytaj o szczegóły o tym kocie. Jakby mnie facet pytał o mojego kota to bym mu nawijała o nim bez końca. Możesz też spytać ją o to jak się uczy, albo czy miała już chłopaka. Coś, co ją zaciekawi. Ponadto nie wymagaj by była mega wyluzowana, bo nie jesteście ani rodziną, ani długo się nie znacie. Jak nie masz chorób czy opryszczki zajadów itp to pocałuj ją, to ją rozpali. Tylko umyj zęby i żuj gumę i sprawdź czy nie masz próchnicy czy halitozy.

Odnośnik do komentarza

~roshen
czy ma kota i pytaj o szczegóły o tym kocie. Jakby mnie facet pytał o mojego kota to bym mu nawijała o nim bez końca.

hahah ja też bym mogła gadać ciągle o moim kocie,także widzę ze juz to całkiem niegłupi pomysł bo juz 2 dziewczyny to potwierdzają ;) Tylko żeby cala randka nie byla na temat kota,pamietaj ;) Natomiast co do całowania to jesli ona jest troche wycofana jeszcze to odradzalabym no chyba ze na pożegnanie w policzek. Chyba,ze zauważysz ze nie ma oporów to śmiało. Badz wyluzowany skoro chcesz ja do siebie przekonać,badz sobą,smiej sie i patrz jej w oczy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość banggang

napisz do niej i zapytaj czym się interesuje, jakie filmy lubi, czego słucha, co zawsze chciała zrobić, jakie ma plany, potem zbierz trochę informacji na te tematy i rozwiń je, gdy już się spotkacie. masz pewność, że przynajmniej będzie mówić o tym, co ją kręci i nie wprowadzisz jej w zakłopotanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...