Skocz do zawartości
Forum

Czy uroiłam sobie te zaburzenia?


Gość P...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i od ponad pół roku zachowuje się inaczej niż przedtem. Przez kontakty z osobą która choruje na liczne zaburzenia psychiczne, zmieniłam się. Ludzie mi mówią że jestem ciągle naburmuszona i smutna. Ciągle wypominam sobie złe chwile i myślę o swojej śmierci jak wisze na drzewie w spokojnym miejscu. Żałuję swojego zachowania, często jestem niemiła dla osób które na to nie zasługują. Mam chorobę reumatologiczną i brałam lek który mnie osłabił. Boje się ze uroiłam sobie zaburzenia.

Odnośnik do komentarza

Mówi się, że kto z kim przystaje, takim się staje. Na pewno kontakt z osobą, która cierpi na zaburzenia psychiczne, ma wpływ na Ciebie. Czy jednak wymyśliłaś sobie swoje problemy emocjonalne? Skoro inni mówią Ci, że jesteś smutna, niedostępna, zdystansowana, jakby obrażona, to podejrzewam, że nie wyssali sobie tego z palca i rzeczywiście Twój nastrój uległ zmianie. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się, czy i ewentualnie co Ci dolega, powinnaś skonsultować się z psychologiem, np. szkolnym albo poprosić któregoś z rodziców, by udał się z Tobą do lekarza psychiatry. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...