Skocz do zawartości
Forum

Przyjaciel czy coś więcej?


Gość Ja432

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chłopak z którym się przyjaźniłam po dużej kłutni (spowodowanej moją zazdrością) kilka razy próbował się pogodzić. Ale zazwyczaj wyglądało to tak że po pewnym czasie rezygnował z przyjaźni.Ostatnio znowu się odezwał a ja naiwnie zakochana oczywiście się cieszyłam. Znowu zburzył moje życie wszystko sobie ułożyłam ale on miesza mi w głowie i wszystko olałam dla niego (nawet chłopak który mi się podobał). W sumie przejdźmy do końca...zaczął mnie podrywać i nie wiem jak to odbierać bo po poważnych rozmowach stwierdził że to był jego sposób na pogodzenie się a potem mówił że się pogubił. Nie wiem czy on coś do mnie czuje czy to kolejna jego gra.

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim otwarcie o tym co czujesz - moim zdaniem przez , to ze jestes w nim zakochana nie jestes w stanie być dla niego prawdziwą, obiektywną przyjaciółką..
Więc do puki liczysz na cos wiecej ,owa "przyjazn" nie ma sensu..
Tak naprawde bedziesz nadal oszukiwac sama siebie , oraz jego .

Odnośnik do komentarza

Sama napisałaś, że zakochałaś się w przyjacielu. Oczekujesz zatem od tej relacji czegoś więcej niż przyjaźni. Podejrzewam, że Twoja postawa i zachowania sprawiają, że przyjaciel też czuje się zagubiony i nie wie do końca, jak się zachować. Jeśli chcesz uratować Waszą przyjaźń, zachowaj odpowiedni dystans i pomyśl o poszukaniu innego partnera. W przeciwnym razie możesz nie tylko nie zyskać miłości, a na dodatek stracić przyjaciela. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...