Skocz do zawartości
Forum

Jak naprawić relacje w szkole?


Gość v...l

Rekomendowane odpowiedzi

miałam koleżankę,której ktoś powiedział,że ją obgaduje i ona uwierzyła i zaczęła mnie dziennie przezywać,raz się na mnie rzuciła na korytarzu,czekała na mnie pod szkołą z moimi byłymi przyjaciółkami bo ona im cos nagadała i miały coś do mnie,typowe patologiczne bez większych ambicji,zaczęłam się przez to bać ludzi,mam ciarki gdy zobaczyłam,że jedna z nich daje snapa na my story z napisem miejsca gdzie mieszkam,osiedla,unikam ludzi,nie mam już prawie znajomych,nie jestem ufna Czy to normalne?....

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że się boisz i unikasz ludzi? Normalne, bowiem ktoś Cię zastraszył i obawiasz się o swoje zdrowie/życie. A czy to normalne, że takie rzeczy dzieją się między przyjaciółkami/koleżankami? Nie do końca normalne. Po pierwsze, szkoda, że koleżanka nie dała Ci szansy wytłumaczyć, czy rzeczywiście i co ewentualnie powiedziałaś na jej temat, tylko od razu próbuje wymierzać sprawiedliwość, zastraszając Cię, nastawiając innych na Ciebie. Spróbuj porozmawiać o swoim problemie z psychologiem albo pedagogiem szkolnym. Wierzę, że Wasz konflikt uda się zażegnać albo przynajmniej załagodzić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...