Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed mężczyznami.


Gość fergie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 20 lat moim największym lękiem jest strach przed mężczyznami co mnie gryzie od miesięcy pewien ból psychiczny.Kiedy poznałam się z pewnym chłopakiem przez internet pisaliśmy razem na chacie , oglądał moją galerię , kompletował ale skrytykował moją sylwetkę ( stwierdził że mam lekki tłuszcz brzuchu) i że mam za mniej makijażu czyli on by pomalował sobie brwi , bardziej powieki i rzęsy. co poczułam się urażona ale udawałam że wszystko jest ok. Ogólnie gdy piszę z jakimkolwiek mężczyzną denerwuje się , w środku się gotuje , chcę mi się płakać i mam szybkie bicie serca. Boje się być przez nich oceniana bo wtedy mogę stracić wiarę w siebie. Przeszłością nie było lekko byłam poniżana przez chłopaków w klasie i z innych klas. Przez to kończyłam z płaczem w toalecie . Teraz nie mogę pisać żadnym z nim bo boję się że dojdzie do bliższego kontaktu a ja wtedy nie będę mogła się pohamować emocjonalnie. Jak mam sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza

Popracuj nad zwiększeniem wiary w siebie, pewności, powiedz sobie, że jesteś ładna i atrakcyjna. Naucz się z przyjemnością patrzeć na siebie, w lustrze. Nie patrz na wady, tylko zauważ wszystkie pozytywne cechy.
Pochwal siebie, doceń siebie.
Takie ćwiczenia pozwolą wydobyć twoje wewnętrzne piękno, bo to ono decyduje o atrakcyjności danego człowieka.
Jak się tego nauczysz, a jest to dość długa praca, to zobaczysz, że i inni zaczną to dostrzegać.

A chamem, na którego trafiłaś w internecie, nie przejmuj się.
Bo to były zwykłe, chamskie uwagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...