Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę znaleźć faceta w moim wieku


Gość Agata9

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że nie wiem za bardzo jak opisać w czym tkwi problem. Mam 26 lat i nie mam stałego partnera. Ciężko mi znaleźć kogoś z wieku zbliżonych chociaż do mojego. Głównie interesują mnie starsi i to tak minimum 10 lat. Tak było już w liceum jak miałam 18 lat spotykałam się 27 latkiem. Później był starszy ode mnie o 12, a parę miesięcy temu zakończyłam trochę przelotną znajomość z facetem starszym o 15 lat. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Oczywiście miałam jakieś drobne, że tak powiem przygody z prawie rówieśnikami, ale to nigdy nie było to, co z tamtymi. Od jakiegoś czasu trochę mi to przeszkadza, bo wydaje mi się, że ciężko mi będzie stworzyć trwały związek z kimś o tyle lat starszym... Ja juz kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Gość Dyskretnaa24

Jeżeli szukasz kogoś dla siebie i chcesz trafić z wiekiem to może portale randkowe? Można tam się z początku lepiej zapoznać i umówić się na spotkanie, ja sama od początku korzystałam z portali randkowych i nie żałuje tego więc Tobie również polecam to samo jeżeli jest ktoś też zainteresowany mogę podesłać linki z których kiedyś sama korzystałam seks-spotkanie24 oraz drugi również fajny poznajemy24

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...