Skocz do zawartości
Forum

Co robić? Gdzie się udać?


Gość Yak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba za bardzo chce miłości , nigdy mi sie nie udawała, nie umiem o niczym innym myślec, jestem sam, samotność która mi doskwiera staje sie problemem, ponieważ nie mogę z nimkim pogadać, nie wiem gdzie sie udać żeby poznać ludzi (już nie chcę miłości), i nie chcę już myślec o niczym innym, chcę po prostu wyjść poznać kogoś i tyle, napić się piwa, pójść na koncert, poleżeć na trawie, i chyba... pomimo tego ze bardzo chce, brakuje mi czyjejś akceptacji, żebym mógl wreszcze zacząć oddychać, wiem sam sobie stawiam schody, no ale gdzie mam iśc aby kogoś poznac, w pracy niby są jakieś dziewczyny , z jedną nawet rozmawiałem, ale to tyle. Chciałbym żyć... ale tak prawdziwie

Odnośnik do komentarza

To znajdź sobie ten czas. Jak się chce, to wszystko można.

Wczoraj oglądałam film, o rzece Ganges. Jeden ze "świętych mężów" powiedział, że co dzień siada nad rzeką, medytuje i "ŁADUJE BATERIE"
Często piszę o konieczności ruchu, wysiłku, ale zapomniałam o tym, jak ważny jest kontakt z przyrodą.
Spokojny spacer w lesie czy parku, chwila relaksu nad rzeką, czy jeziorem , a człowiek nabiera sił.
Wiec przypomniałam sobie o tym i wczoraj posiedziałam chwilę, po prostu gapiąc się na drzewo. Wspaniały relaks, wyciszyłam się znakomicie.

Ty możesz poleżeć sobie na tej trawie, gapiąc się w niebo. Nic nie stoi na przeszkodzie. Wyciszysz się i życie stanie się piękniejsze.
Na koncert też możesz pójść. Może akurat tam poznasz tą swoją bratnią duszę?
Sam siebie ograniczasz, zacznij żyć już teraz, na co czekasz?
----
Na marginesie
Ganges, święci mężowie...Zawsze myślałam, że to banda żebraków, nierobów.
Okazuje się, że to zastępuje cały system emerytalny.
Idąc na emeryturę taki człowiek pozbywa się dóbr doczesnych /czyli zostawia je rodzinie/ i zaczyna wędrować po kraju.
Szanują tam tych starych. Jeśli jest mądry, to skupia koło siebie uczniów i przekazuje im swą wiedzę. Jeśli głupi, to i tak nie zginie z głodu, bo ludzie go nakarmią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...