Skocz do zawartości
Forum

Basen w szkole - koszmar


Gość ciastko99 -autorka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciastko99 -autorka

Mam 10 lat chodzę do 2 klasy i co tydzień mam basen z klasą. Jestem w drużynie tej, co nie umią pływać. Nie było mnie z dwóch zajęciach, bo nie miałam stroju i miałam próbę komunijną w kościele obowiązkową. Nie umiem pływać NICZYM! Jedynie wychodzi mi trochę na plecach, ale muszę się trzymać brzegu, przez co nie pływam. Wszyscy inni jakimś sposobem umią, a ja jestem najgorsza. Nienawidzę tego! I ratownik na nas krzyczy, gdy się boimy czy nie robi, lub nie umiemy, i to jest też najgorsze. Pani i dyrekcja o tym wie, ale nic z tym nie robią. Zniechęciłam się teżdlatego, że jak mieliśmy skakać do wody przez taką rurkę to się o nią potknęłam i tonęłam. Ratownik nic nie robił, jakoś się potem sama podniosłam i słabo mi było! Na dodatek teraz będziemy nurkować, a ja nawet nie zanurzę głowy do wody, na rozgrzewkę mamy takie coś, ale ja tylko udaję. Do 11 maja do jest, czyli jeszcze 4 razy! Ja nie dam rady! Co zrobić, by się zwolnić? Już wolę nigdy w życiu nie umieć pływać! Boję sięwody, nawet do basenu ostatnia wchodzę, bo się boję. Praktycznie by mamy np. jakimś sposobem przepłynąć, to ja ZAWSZE udaje. Gdy próbuję, zawsze trzymam się o podłogę i dlatego mi się nie udaję. Raz zaryzykowałam i pływałam, ale się nie ruszałam. Krzyczeli na mnie, ale ja próbowałam pływać ale się wcale nie poruszałam!

Odnośnik do komentarza

Myślę że warto, żebyś teraz nauczyła się pływać bo później jest coraz trudniej. Jak będziesz starsza to będziesz chciała wyjść ze znajomymi i będzie lipa, dlatego staraj się jak najbardziej teraz. Jak ci idzie słabo pogadaj z ratownikiem czy może dać ci jakieś dodatkowe instrukcje, albo czy możesz pływać z deską/makaronem. Jak będziesz udawała on nie zauważy twojego problemu i ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...