Skocz do zawartości
Forum

Chcę mieć bardzo dziewczynę..


Gość ENt3R338

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero 17 lat choć bardzo chętnie mieć drugą połowę.. Jestem inny niż reszta miałem problemy z depresją nie mam dużo znajomych a właściwie to trzech. Od zawsze marzyłem o czymś co trudno nazwać nawet abstrakcją.. Ale od czasu myślę o dziewczynie że chciałbym być z nią razem przeżywać niezapomniane chwilę i wyrwać się z tego rutynowego świata.... Ludzie mówią że mam czas ale ja pragnę już ją mieć. Ciągle o tym myślę nie potrafię sobie radzić z tą samotnością.. Zawszę patrzę na parę na ulicy a ja zawsze sam. Boli mnie to. Zwracam się o pomoc co mam zrobić by było lepiej? Uważam się za osobę normalną a mimo to tracę siły czemu? Nie wiem co pisać co prawda jestem młody ale inni mają już dziewczyne w moim wieku. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to czy ktoś znalazł już swoją drugą połówkę, to zależy od przeznaczenia i od szczęścia. Nigdy nie wiemy, co dla nas dobre. Fakt, fajnie byłoby mieć dziewczynę. Ale rzadko komu uda się ją rozkochać. Często jest tak, że ci co nie chcą aż tak mieć dziewczyny to mają powodzenie, a ci co pragną ją mieć, to jej nie mają. Ja, sama mam 20pare lat i nie mam chłopaka. Ale już nawet nie łudzę się bym była kiedykolwiek z kimkolwiek. Poprostu na spokojnie przyjmuję scenariusz, że w wieku 30lat kiedyś zdam sobie sprawę: "Kurde, jestem dziewicą, która nigdy nie miała faceta, nawet ani razu nie przytuliłam nikogo". No cóż, lod tak chciał. A na siłę nic się nie zrobi. Tak czy siak dam Ci taką powszechną radę - zadbaj bardziej o wygląd oraz o to abys był bardziej interesujący. To mimo wszystko da Tobie samemu satysfakcję. Aczkolwiek najważniejsze akceptować siebie. To najbardziej przyciąga ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość 2321321312f

Przeznaczenie i szczęście ?
Nie programuj tego człowieka bo ty my kreujemy w teraźniejszości swój los i jesteśmy jego kowalami im więcej w nas siły tym większy wpływ na los mamy i na odwrót ...
Generalizując im więcej wysiłku i chęci oraz pasji włożysz w poszukiwanie dziewczyny tym większe szansę masz na to ..

Odnośnik do komentarza

Mam kolegę który od 32 lat nie miał żadnej dziewczyny i jakoś go nie ciągnie. Ja sam ma 28 i też mam wyjebane na dziewczyny. Bycie singlem nie jest złe. Czas, pieniądze zamiast na kobiety można przeznaczyć właśnie na coś innego . Korzystanie z życia. Picie paleni itd...Poza tym ludzie są różni. Niektórych po prostu płec przeciwna nie interesuje z jakiegoś dziwnego powodu zwykle z powodu ukrytej nerwicy albo czegoś podobnego, lub po prostu są chamscy z charakteru tak jak ja hehe

Odnośnik do komentarza

Mahomecie, patrząc na Twoje odpowiedzi w wątkach wcale nie dziwie sie, ze nie masz dziewczyny. Poza tym watpie, ze to dlatego, ze nie chcesz. Raczej to kwestia Twojego charakteru. Ktoś taki jak Ty, nie powinien być na tym forum. Do tego potrzeba empatii, której Ty niestety nie posiadasz. Może leczysz tym kompleksy i brak dziewczyny, ze napiszesz ludziom cos chamskiego. Przykre, ze nawet w święta, które powinny skłaniać do jakiś refleksji ;)

Odnośnik do komentarza

A tak wracając do Twojego tematu autorze, miłości sie nie szuka, ona sama przychodzi. Niby takie banalne, ale tak jest. Skup się na sobie, znajdź jakieś hobby, a miłość pojawi sie sama kiedy nawet nie będziesz sie tego spodziewał. Poza tym szukanie kogoś na sile zwykle nie kończy sie dobrze i takie związki nie są zbyt trwale.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam żadnych kompleksów. Oczywiście mam małe zastrzeżenia do koloru moich oczu, bo są one zielone, a ja tak bardzo chciałby mieć je czarne.

A dziewczyny mnie nie interesują wolę na to miejsce dobrą flaszkę z kumplem wypić hehe

Odnośnik do komentarza

Na razie może nie szukaj drugiej połówki. Postaraj się otworzyć trochę na ludzi. Wychodzić ze znajomymi, poznawać ich znajomych, znaleźć hobby. Może jakaś dalsza znajoma okaże się twoją drugą połówką, albo znajdziesz ją poprzez właśnie pasję. Wszystko rób małymi kroczkami bo ciężko skoczyć na głęboką wodę. Ale szczerze cię rozumiem, bo też się ostatnio czuję samotna.

Odnośnik do komentarza

Widzisz ja też bardzo chciałbym mieć dziewczynę, ale aktualnie jej nie mam, a mam 25 lat. Masz dopiero 17 lat, więc spokojnie, jeszcze jest ogromne prawdopodobieństwo, że znajdziesz kogoś Ci bliskiego. Nie zawsze dostajemy to co chcemy, trzeba się z tym pogodzić. Wpierw uważam, że powinieneś zaakceptować i pokochać siebie, aby móc drugiej osobie zaoferować swoją miłość. Tak na prawdę uwierz w siebie i nie bądź takim listkiem, gdzie go wszędzie wiatr poniesie. Pamiętaj, że to Ty kierujesz swoim życiem i to Ty musisz pomóc szczęściu w znalezieniu dziewczyny, nikt za Ciebie tego niestety nie zrobi, bo to Twoje życie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lekkostrawne

Najlepiej od listopada zaczac szaleć w tym temacie, bo z okazji black friday 3 dziewczyna wychodzi 25 % taniej,  4 laska to juz upust 40 %, a 5 = 50 %. Oczywiście promocje nie lacza sie. W ramach cyber poniedziałku free shipping. Do wigili można dobić do 12, każda przygotuje coś tradycyjnego aczkolwiek w lekkim wydaniu. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...