Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość


Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam na imię Dawid mam 18 lat i mam taki problem ze jestem bardzo nie śmiały i nie wiem o czym rozmawiać z dziewczynami, ze mną do klasy chodzi bardzo ładna dziewczyna która bardzo mi się podoba < nie jestem taki że na wygląd patrze więc nie spamujcie tym> i nie wiem o czym z nią zagadać znam ją ponad 2 lata chodzimy do tej samej klasy i nadal nie wiem o czym z nią rozmawiać, psycholog odpada, jak tylko do mnie zagada czy ja coś do niej powiem od razu sie stresuje i się bardzo pocę, problem z potem mam cały czas brałem juz tabletki perspiblock, które i tak mi nic nie pomagały, i pytanie moje brzmi czy są jakieś leki na tą nieśmiałość, czy jak to nazwać bo nie wiem o czym rozmawiać i na nadpotliwość juz wiele wybrałem leków i nic, nadal się poce jak sie pociłem, z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

O czym porozmawiać? O tym o czym fajnie jest kobiecie rozmawiać czyli o babskich sprawach. Zależy też czy w towarzystwie czy sam na sam czy przez fb. Najlepiej wysłuchać kogoś aniżeli samemu gadać. Pytaj ją j słuchaj. Nie mów sam za wiele. Przykładowo powiedz jej, że jest ładna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...