Skocz do zawartości
Forum

Nieuporzadkowane sprawy uczuciowe.


Gość misiq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego zacząć. Jestem winna. Doprowadzilam do sytuacji w której przez kilka lat, miesiący miałam kontakt na fb, sms oraz na zywo z różnymi mężczyznami. Nie mam na myśli prostytucji czy spotkań na sex.A mianowicie to ze z każdym z nich mam zaczeta relacje ktora nie idzie tak jak bym chciała. Oni maja swoje warunki a ja swoje. Zaplatalam sie na tyle ze mi się juz gmatwaja myśli i odczucia. Olbrzymie czuje zmęczenie. Jak od tego uciec jak jest ich kilku ? Jak wyprostowac to i skierowac na właściwy tor ?

Odnośnik do komentarza

~misiq
Ale czym sie kierowac ?? Pozdrawiam.

Prowadzisz taką aktywność od lat, a jednocześnie zapewniasz, że nie chodzi o seks.
To o co ci właściwie chodzi?
Może nad tym sie zastanów.
Bo jeśli z jednym rozmawiasz o filmie, z innym o fotografii, a z jeszcze innym chodzisz po górach, czy umawiasz się na kręgle, to nie widzę przeszkód, żeby takie znajomości utrzymać.
Jeżeli jednak kontakty z tymi mężczyznami ograniczają się do rozmów o niczym, a koncentrują na flircie i podbudowaniu własnej samooceny (wow, aż tylu na mnie leci!), jeżeli oni liczą na związek, a ty ich zwodzisz, to może najpierw zastanów się nad sobą.
Jeśli nie szukasz faceta do związku, a wyczuwasz takie parcie ze strony któregoś ze swoich licznych interlokutorów, to po prostu bądź uczciwa i rozwiej jego nadzieje, a sami zaczną się wykruszać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...