Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam takie problemy z zazdrością?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z zazdrością, mam 15 lat i dziewczynę, do której piszą różne osoby. We wtorek napisał do niej kolejny chłopak, od tamtego czasu z nim codziennie piszę, ona twierdzi, że się tylko kolegują.. Jestem zazdrosny o nią w takim stanie, że boli mnie kiedy ona z nim pisze, czasami nie mogę spać w nocy.. Gadałem z nią o tym i twierdzi, że przesadzam, że powinienem jej zaufać, ale nie potrafię. Były już sprzeczki o tego typu sprawy, nie potrafię sobie z tym poradzić, źle się z tym czuje.

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię Ci się. Tamten typek pewnie ją podrywa. Bo co, że niby przyjaźń? Nie ma przyjaźni damsko męskiej. A ona wiedząc że to Cię drażni powinna zaprzestać. Lecz ona pragnie Twej zazdrości, bo ją wyczuła już.

Moja rada? Rozstań się. Bo ten związek itak się rozpadnie. Możesz zacząć pisać z koleżankami aby zrobić jej na złość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziewczyna rozmawia z innymi kolegami, to nie jest jeszcze żadna zbrodnia. Ma prawo utrzymywać kontakt z różnymi osobami, a Ty nie masz prawa jej ograniczać. Dlaczego nie ufasz swojej dziewczynie? Czy kiedykolwiek Cię zawiodła? Nadużyła Twojego zaufania? Czy może czujesz się zagrożony, niepewny i obawiasz się, że dziewczyna mogłaby Cię zostawić dla kogoś innego? Jeśli ten ostatni powód, to proponuję popracować nad własną samooceną. Boisz się, że nie jesteś wystarczająco dobry, atrakcyjny dla dziewczyny i że mogłaby znaleźć sobie kogoś innego, lepszego od Ciebie. Odsyłam do tekstu: Jak podnieść poczucie własnej wartości? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...